Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Volejbalový turnaj smíšených družstev "Lyžníkova smeč" 4. ročník

Oproti dřívějším ročníkům jsme se tentokrát sešli až druhou sobotu v září, abychom absolvovali již 4. ročník turnaje smíšených družstev ve volejbale.

Poměrně za pěkného počasí se díky tomu, že na chatě Karosa vybudovali majitelé další volejbalový kurt, mohlo zúčastnit turnaje 11. týmů . Družstva rozdělená do dvou základních skupin, hrála každý s každým vzájemný zápas a získané body určily postupující do dalších bojů. Bohužel vzhledem k pokročilé denní době se utkali pouze vítězové skupin o první místo, druzí ze skupin o místo třetí. Boje o další místa musela být letos odložena.

Vítězem se stal již počtvrté Sokol Ústí nad Orlicí, který ve finále zvítězil na týmem Hutvald. Třetí skončila domácí Karosa, která porazila velice sympatický tým mladých lidí z Letohradu.
Letos tedy proběhl již pátý ročník, protože ten první hraný na nově otevíraném víceúčelovém hřišti ve středisku , byl ročník nultý.

Podle zájmu všech účastníků turnaje se dá předpokládat, že letošní ročník nebyl poslední, můžeme se tedy za rok těšit na další setkání.

Zájemci si moho prohlédnout 250 foto na adrese:

http://zvebrova.rajce.idnes.cz/ 

Václav Kánský