Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery

Výrazné omezení letního provozu

6.5.2020

V souvislosti s výměnou lanové dráhy, o které jsme Vás na těchto stránkách informovali tento týden, jsme nuceni výrazně omezit letní provoz našeho střediska v letošním roce. Je to především z důvodu Vaší bezpečnosti. Otevřeny tak zůstanou pouze půjčovna kol a elektrokol (v omezeném režimu) a také restaurace Skirest.

Půjčovna kol a elektrokol bude půjčovat kola na základě předchozí telefonické domluvy každý pracovní den v době od 7.30 do 16.00 hod., a to na tel. čísle +420 603 521 415. Restaurace Skirest bude od 16.5. v provozu v květnu, červnu a září o víkendech v čase 10.00 - 17.00 hod. V červenci a srpnu pak každý den také v čase 10.00 - 17.00 hod. Provoz restaurace mohou ovlivnit nepříznivé povětrnostní podmínky, a proto doporučujeme sledovat aktuální informace na stránkách www.ski-rest.cz.

Mimo provoz tak budou oba dva traily v bikeparku, lanová dráha, terénní káry, servis i multifunkční hřiště.

Vzhledem k tomu, že během realizace projektu výměny lanovky se bude ve středisku pohybovat velké množství stavební a jiné pracovní techniky, vyzýváme všechny naše návštěvníky ke zvýšené opatrnosti při pohybu ve Ski centru. Pohyb v areálu tak bude na vlastní nebezpečí.

text Jan Duffek