Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery

Ve středu zahájíme zimní sezónu!

15.12.2015

Námi všemi tolik očekávaný a také dlouho trochu nejistý okamžik nastal! Lépe řečeno nastane, a to ve středu 16.12. v 9.00 hod., kdy poprvé v této zimní sezóně otevřeme brány Ski centra prvním návštěvníkům.

Mrazivý ráz počasí posledních dnů nám umožnil naplno spustit systém umělého zasněžování a mobilní sněžná děla na červené sjezdovce chrlila technický sníh každou možnou chvilku, kdy se teploty držely pod bodem mrazu. Doposud jsme vyráběli sníh do rezervy a drželi ho na sjezdovce v hromadách, aby více odolal vysokým teplotám, ovšem v pondělí ráno jsme rozhodli, že na svah pustíme rolbu, která začala sníh roztahovat a vytvářet souvislou vrstvu bílé pokrývky po celé délce červené sjezdovky. Zahájení zimního provozu tak směřujeme na středu a návštěvníci se mohou těšit jak na tradiční kvalitní služby v podobě ski servisu nebo půjčovny, tak i na avizované novinky jako jsou rozšířené sjezdovky, zrekonstruované toalety nebo moderní odbavovací systém. Finální přípravu střediska si můžete prohlédnout na fotografiích pod článkem.

 

Důležité upozornění:

V souvislosti se zavedením nového odbavovacího systému se mění i technologie čipových karet. Z technických důvodů Vám výměnu čipových karet provedeme přímo ve středisku na pokladně, kde Vám zároveň doplatíme 100 Kč jako rozdíl mezi zálohami v případě, že jste na starou kartu platili zálohu 200 Kč. Důležitá je také informace, že každý si musí vyzvednout novou čipovou kartu osobně na pokladně sám, aby mohlo dojít k jednoznačné identifikaci majitele karty. Toto opatření je nezbytné pro zvýšení Vašeho komfortu u přednostního turniketu. Zároveň Vás žádáme, abyste volili čas pro vyzvednutí nových čipových karet na méně frekventované dny (např.do vánočních svátků). Výměna čipových karet bude možná po celou dobu trvání zimní sezóny 2015/2016. Děkujeme za pochopení.