více informací
Info z areálu On-line kamery

V brankách Skiinterkriteria

3.3.2019

V neděli 3. 3. 2019 proběhl již 36.ročník oblíbeného závodu pro nové lyžařské naděje. Na mlhou zahaleném vrchu Zakletém bojovalo celkem 43 závodníků v osmi kategoriích.

Propozice

Výsledky

Počasí letošnímu ročníku moc nepřálo, ale malé závodníky to neodradilo a ve spodní třetině slalomového svahu si to rozdali o umístění na stupních vítězů.

V kategorii těch nejmladších závodníků, chlapců a dívek do šesti let, kteří startovali ze sníženého startu dominovali Michal Dostál a Petra Vosáhlová.

V nejhojněji obsazené kategorii do osmi let byla mezi dívkami po dvou kolech obřího slalomu nejrychlejší Nela Kadrmanová před Terezou Kalouskovou (obě Ski klub Ústí) a třetí místo obsadila Natálie Kráčmerová ze Sokolu Deštné. Mezi chlapci byl nejlepší Jan Kráčmer (Sokol Deštné), druhé místo vybojoval Denis Wanek a pro třetí místo si dojel Matouš Rousek z OK SKi Pardubice.

Mezi dívkami do deseti let zvítězila Eliška Kráčmerová (Sokol Deštné) před Monikou Munzarovou (OK SKi Pardubice) a třetí místo vybojovala Lucie Lavičková. Chlapeckou kategorii ovládl Pavel Krejčíř (Sokol Deštné), druhý dojel Štěpán Šuda (Ski klub Ústí) a třetí místo obsadil Vojtěch Rademacher (Sokol Deštné).

Kategorii do dvanácti let ovládli Anna Matějková a Ondřej Zientek.

Gratulujeme všem účastníkům ke krásným výkonům a těšíme se na viděnou při dalším ročníku závodu V brankách Skiinterkriteria.