Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery

Silvestrovské lyžování

31.12.2015

7:30 - Počasí nám přeje a ve středisku díky tomu běží zasněžovací systém na plné obrátky. Během noci jsme přesunuli větší část sněžných děl na modrou sjezdovku. 

Zbytek bude pracovat v průběhu dne na vybraných částech červené.

Pokud podmínky pro výrobu technického sněhu vydrží, spustíme modrou sjezdovku o víkendu. Přesnější datum Vám sdělíme dle aktuální situace. Intenzivně pracujeme na tom, aby středisko bylo co nejdříve celé v provozu. Nebude to tedy dlouho trvat a rozběhne se i pohyblivý pás a kolotoč v novém prostoru lyžařské školy.

Dnes máme otevřenou červenou sjezdovku, kde leží vrstva 50 cm perfektně upraveného technického sněhu. Ve středisku mrzne, teploměr ukazuje po ránu - 7 °C, vítr fouká o rychlosti 18 km/hod. Obloha je jasná, a tak si dnes přijdou na své všichni milovníci zimních radovánek.

 

Provozní doba se dnes ani zítra nemění, otevřeno pro Vás máme od 8:00 - 16:00 hod.

 

Lyžařská škola, ski servis, půjčovna, úschovna i ski bus jsou v plném provozu. Určené parkovací plochy máme pro návštěvníky střediska zdarma. Nadále platí na červené sjezdovce zákaz pohybu pěších a skialpinistů. Předcházíme tím vzniku nebezpečných situací. Děkujeme za pochopení.

Přijeďte si užít poslední den v roce 2015 do Ski centra Říčky! Těšíme se na Vás!

Jan Duffek, ředitel