více informací
Info z areálu On-line kamery

Říčkovská superkombinace

24.3.2018

V sobotu 24.3.2018 proběhl další ročník veřejného závodu s názvem Říčkovská superkombinace.

Výsledky závodu

Tento závod, který kombinuje běh volnou technikou a obří slalom, letos navštívilo 62 závodníků, soupeřících ve třech kategoriích.

První část závodu, obří slalom, ovládl v čase 00,48.10 Bohuslav Vaňous ze Ski Petříkov, který si tak zajistil parádní náskok do běžecké části. Mezi ženami se v „obřáku“ nejlépe vedlo Adéle Faltusové z domácího Ski klubu Ústí nad Orlicí.

Do běžecké části závodu pak vyrazilo celkem 24 závodníků. Prvním na startu, ale nakonec i v cíli byl Bohuslav Vaňous, který závod ovládl stylem start – cíl. Druhé místo v elitní kategorii mužů vybojoval Martin Šupich z Červeného Kostelce a třetí místo patřilo Liboru Šafářovi ze Sport Bárt. V hlavní ženské kategorii zvítězila Gabča Matějíčková ze Sport Bárt. Mezi chlapci vyhrál Lukáš Petr a nejlepší dívkou byla Klára Petrová, oba ze Ski klubu Ústí.

Děkuji všem závodníkům za účast a smysl pro fair play, gratuluji vítězům a těším se na shledanou u dalšího ročníku.