Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery

Nabídka lyžařského klubového oblečení

1.7.2020

Vážení členové Ski klubu, informujeme vás tímto o novém projektu, který pro vás chystáme. Ve spolupráci s firmou O’Style jsme pro vás připravili mimořádnou nabídku zimního klubového oblečení této značky.

Tato firma nám do Ski centra dodává i jiné zimní oblečení. Pro naše členy jsme vyjednali možnost zvýhodněného nákupu zimních lyžařských bund 3v1 v klubových barvách, které se skládají z vnější a vnitřní bundy. Ty lze nosit dohromady, nebo každou samostatně. V nabídce jsou také lyžařské kalhoty. Zakoupit lze i pouze bundu bez nutnosti nákupu kalhot. Toto kvalitní zimní oblečení s vysokými užitnými parametry získáte s cca. 50% slevou. Celý projekt je zároveň koncipován jako možnost prezentace klubové příslušnosti a také jako propagace našeho Ski klubu a lyžařského areálu. Bundy budou proto opatřeny nášivkou Ski klubu a Ski centra na rukávech a také potiskem s nápisem Ski klub na zádech (viz náhled v přiložené prezentaci). Součástí této nabídky je také ceník, kde jsou uvedeny speciální ceny pro Ski klub Ústí nad Orlicí. Pokud by vás tento projekt zaujal a máte o uvedené klubové oblečení zájem, je možné si ho prohlédnout a  vyzkoušet po předchozí telefonické domluvě (774 750 454, 603 225 044) na kanceláři Ski klubu každý pracovní den od 7.00 do 15.30 hod. a dále každé červnové pondělí od 17.00 do 19.00 hod.

Závazné objednávky na oblečení přijímáme do konce června 2020 osobně na kanceláři Ski klubu nebo mailem na: info@skiricky.cz.

Pro Vaše dotazy můžete využít také tel číslo: 603 225 044 (J.Duffek).

Prezentace klubového oblečení s cenami

Zde uvádíme odkazy na e-shop firmy O'Style pro přehled technických parametrů oblečení. Ceny uvedené na e-shopu se nevztahují na tuto nabídku, platné jsou ceny v přiloženém ceníku.

Bunda COSMO II (zde není uvedena kombinace v našich barvách - blokováno pro Ski klub)

Kalhoty VAL III

Kalhoty RILEY

Kalhoty RACE