Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery

Letní provoz ve Ski centru Říčky

31.5.2019

Sobota 1.června. To je datum, kdy opět otevřeme návštěvníkům brány našeho Ski centra. Tentokrát s letním provozem. Připraveny budou různé aktivity, a tak o zábavu nebude nouze.

V půlhodinových intervalech jezdí lanová dráha, která přiblíží pěší i cykloturisty (vývoz kol zdarma) k hřebenu Orlických hor. Půjčit si můžete některé z našich vybavení v letní půjčovně, kde Vás čekají horská kola Rocky Mountain, elektrokola Author, terénní koloběžky a káry. K dispozici je také u nástupu na lanovku multifunkční hřiště pro sporty jako fotbal, volejbal nebo tenis. Stále ještě novinkou v našem středisku jsou trailové tratě. Červená trasa je v provozu sice třetí sezónu, ale momentálně dostává její dojezdová část novou podobu. Černý trail pro zkušené jezdce bude připraven v plné parádě. Již samozřejmostí se stalo také občerstvení v restauraci Skirest, která nabízí spoustu báječných pokrmů a nápojů.

Upozornění pro motoristy: Díky rekonstrukci tzv. spodní cesty v obci Říčky je příjezdová cesta do střediska vedena kolem Anenského mlýna. Vše je přehledně značeno a na horní parkoviště se tak dostanete absolutně bez problémů.

Těšíme se na Vaši návštěvu také během letního provozu.

text Jan Duffek