Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery

Již zítra otevřeme další sjezdovku

2.1.2016

7:30 - Mrazivé počasí pokračuje a díky tomu intenzivně pracujeme na otevření dalších částí střediska.

V tuto chvíli jsou sněžná děla na modré sjezdovce a v prostoru lyžařské školy U Bobíka. Modrou sjezdovku budeme otevírat zítra, tj.neděle 3.1.2016 a lyžařskou školu v pondělí nebo úterý, dle aktuální situace.

V souvislosti s přípravou modré sjezdovky vydáváme důležité upozornění: Dnes platí úplný zákaz pohybu všech návštěvníků po modré sjezdovce, hrozí střet s technikou. Povoleno je pouze sáňkování a bobování na dojezdu modré sjezdovky - nad nástupem na lanovku. Na červené sjezdovce nadále platí pro skialpinisty a pěší zákaz pohybu. Se spuštěním modré sjezdovky toto opatření zrušíme.

Dnes se můžete těšit na skvěle upravenou červenou sjezdovku, kde leží průměrně 45 cm technického a 2 cm nového přírodního sněhu. Počasí je oblačné a ve středisku panuje bezvětří.

Doprovodné služby jsou samozřejmě také v provozu, tudíž můžete využít ski servis, půjčovnu a úschovnu, lyžařskou a snowboardovou školu (výuka probíhá na červené sjezdovce). Otevřena jsou téměř všechna občerstvení. Skibus a parkování pro návštěvníky zdarma!

 

Jan Duffek, ředitel