Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery

Informace pro zákazníky

14.3.2020

V souvislosti s předčasným uzavřením areálu informujeme zákazníky na dalším postupu ohledně několika praktických záležitostí, které souvisí s dříve nakoupenými jízdními tarify nebo zálohovanými čipkartami. Více info níže.

1. čipkarty - vracet je lze do konce měsíce března ve dnech pondělí až pátek 8 - 15 hod. Čipkarty si lze také ponechat u sebe a použít je v některých z dalších zimních sezón v našem středisku.

2. časové jízdenky - pokud jste si nakoupili vícedenní časovou jízdenku a nemohli jste ji využít díky nucenému uzavření střediska, prosíme, kontaktujte nás na emailu info@skiricky.cz, kam směřujte své požadavky na poměrné vrácení peněz. Prosíme o uvedení WTP čísla, které má na sobě každá karta. V ideálním případě také stvrzenku z pokladny a dále číslo účtu. 

3. bodové jízdenky - ani zde o své body nepřijdete. Momentálně hledáme způsob, jakým celou věc nejlépe zprocesovat. Své požadavky můžete také uplatnit na emailu info@skiricky.cz. Taktéž prosíme o uvedení WTP kódu a strvzenky z pokladny.

Děkujeme za spolupráci.

text Jan Duffek