Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery

Dnes otevíráme Slalomku

9.1.2016

7:30 - Poslední dny i noci jsme tvrdě pracovali na tom, abychom na víkend spustili provoz také na černé sjezdovce. A nakonec se nám to povedlo!

Ještě během víkendu budou na černé platit omezení v podobě umělého zasněžování přes den a prozatím je ve spodních partiích otevřena sjezdovka na polovinu šíře. S narůstající vrstvou sněhu postupně omezení opadnou. Klimatické podmínky pro dnešní den slibují nádherné zážitky. Ve středisku je jasno, teploty se drží na minus třech a panuje bezvětří. V areálu dnes nebude jenom pohádková lyžovačka, ale také zábava. Ve spolupráci se společností Sporten jsme pro Vás připravili testování lyžařských setů od tohoto českého výrobce. Přijďte si zdarma vyzkoušet širokou škálu modelové řady této známé značky.

Další služby ve Ski centru jsou naplno v provozu. Odborníci ve ski servisu a půjčovně Vám rádi pomohou s úpravou nebo vybráním té správné lyže, svoje věci můžete odložit do úschovny a instruktoři Bobíkovy lyžařské školy se také těší na Vaši návštěvu. Parkování a skibus pro návštěvníky tradičně zdarma. Téměř všechna občerstevní jsou ve středisku také v provozu. Zítra je na programu další testovací akce, tentokrát značky Stöckli.

Pokud váháte, co s víkendem, tak nyní již nemusíte, přijeďte do Ski centra Říčky.

Jan Duffek, ředitel