Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery

Dnes otevíráme Bobíkovu lyžařskou školu

6.1.2016

7:40 - V noci jsme intenzivně pracovali na tom, abychom dosněžili a upravili nový prostor lyžařské a snowboardové školy U Bobíka.

Těšit se tak můžete na moderní vybavení v podobě 100 m dlouhého pohyblivého pásu, kolotoče a dalšího vybavení, které slouží pro efektivní výuku nejenom malých lyžařských nadějí.

Tak jako včera, i dnes máme otevřené dvě sjezdovky - modrou a červenou. Horní část červené budeme během dnešního dne ještě vylepšovat, proto nad hranou poběží tři sněžná děla. Zbytek techniky již plně pracuje na černé sjezdovce, abychom ji mohli otevřít co nejdříve.

Teploty ve středisku se drží na - 6 °C, na obloze panuje oblačnost a vítr je mírný do 5 km/hod. Přes noc napadlo přibližně 5 cm nového sněhu, na sjezdovkách díky tomu leží jemný poprašek a pod ním vrstva zhruba 50 - 60 cm technického sněhu.

Doprovodné služby jsou také v provozu. Těší se na Vás pracovníci ski servisu, půjčovny a úschovny a také lyžařské školy. Skibus a parkování nabízíme pro návštěvníky tradičně zdarma. Ve středisku jsou otevřena také téměř všechna občerstvení.

Přijeďte si užít lyžování bez front za ceny vedlejší sezóny.

 

Jan Duffek, ředitel