Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery

Čerstvé informace ze Ski centra

7.12.2017

AKTUALIZOVÁNO 7.12.2017 - Červená sjezdovka, lanová dráha, ski servis, půjčovna s úschovnou a občerstvení, to je nabídka, kterou můžete očekávat v pátek 8.prosince, tedy první den nové zimní sezóny!

Od soboty bychom chtěli přidat také modrou sjezdovku, i za cenu, že během provozu budeme také zasněžovat. Pokud vše půjde dobře, máme v plánu jet až do konce sezóny bez přerušení.

text Jan Duffek

6.12.2017 - Momentálně leží ve Ski centru Říčky okolo 80 cm přírodního a technického sněhu. Od pátku 8.prosince bude v provozu minimálně červená sjezdovka a Orlická lanová dráha. 

O otevření dalších částí areálu rozhodneme postupně dle aktuálních podmínek, nejblíže je tomu modrá sjezdovka, na které je momentálně umístěna zasněžovací technika a čekáme na příznivé teploty pro zasněžování.  S otevřením další sjezdovky spustíme do provozu také vlek Tatrapoma.

Spolu s pátečním uvedením Ski centra do provozu se otevírají také další služby jako ski servis, půjčovna a úschovna. Většina míst s občerstvením bude hned na startu také k dispozici a nabídne tak zákazníkům příjemný doplněk k prvnímu lyžování. Lyžařská škola přijme první zájemce o výuku o týden později.

Těšíme se na Vás v Říčkách nejenom při prvním lyžování v této sezóně.

text Jan Duffek