Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery

Bikepark Říčky - SPOUŠTÍME DO PROVOZU 16.7.

13.7.2017

AKTUALIZOVÁNO 10.8.2017 -V současné chvíli je také již otevřena většina spodního úseku červeného trailu a intenzivně pracujeme na dokončení jeho posledních částí. Spodní úsek je opravdovou lahůdkou pro milovníky klopenek a technických pasáží.

13.7.2017 - Největší novinka pro letošní léto je tady! Známe termín otevření červeného trailu a tím je neděle 16.7. v 9:00 hod.

Dlouho očekávaný den je zde a my s radostí oznamujeme, že tuto neděli se poprvé můžete svést na prvním trailu v BIKEPARKu Říčky, který je dlouhý 2,1 km. Několik dní budeme ještě pracovat na spodní části trailu dlouhé přibližně 150 m, a tak jsme pro Vás na krátký čas připravili zajímavou objízdnou trasu. Do provozu spustíme také BIKERO půjčovnu, kde jsou již připraveny pro dospělé 4 celoodpružené speciály a 4 hardtailová kola. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na malé návštěvníky, pro které jsou přichystána dvě kola značky Author. Všechny modely pro dospělé mají jednoho výrobce a tím je dnes již ikonická značka v tomto sportovním odvětví - ROCKY MOUNTAIN. Máte se tedy, na co těšit.

21.6. - Přinášíme Vám další aktuální informace ze stavby červeného trailu. Díky počasí a pracovnímu nasazení postupujeme kupředu a každý den přibývá několik desítek metrů této trasy. Pokud nám bude přát počasí, můžeme odhadem stanovit otevření trailu v týdnu 10.-16.7. Pak se hned pustíme do výstavby modré trasy. Přikládáme další fotografie a navrch jedno krátké video, jako ochutnávku z již postaveného úseku.

Ceník ke stažení ZDE.

 

text Jan Duffek

Máme pro Vás první fotografie z výstavby červeného trailu. Trasa se začíná pěkně navíjet v prostoru kolem červené sjezdovky. Technická pasáž ve spodní části bude dělat radost zejména zkušenějším jezdcům, ovšem pro ty začínající máme připravenu alternativní trasu dojezdu, takže si na své přijdou všichni.

text Jan Duffek

30.5.2017 - Princip je jednoduchý. Lanovka Vás vyveze nahoru a dolů je to již na Vás a na Vašich dovednostech. V první fázi postavíme dva traily - červený a modrý, kde si na své přijdou jak začínající bikeři, tak i zkušení jezdci. Druhá fáze by pak měla znamenat vybudování černého trailu pro náročné sjezdaře.

Pokud vše půjde dobře a bude nám přát také počasí, chtěli bychom červený trail otevřít do prázdnin. Stavba modrého by následoval potom.

Pravidelně zde budeme zveřejňovat fotky a videa z probíhajících prací. Od soboty 3.6. také spouštíme letní provoz, což je ideální možnost prohlédnout si novinky a užít si pohodový víkend na horách.

text Jan Duffek