slide001.jpg slide002.jpg
Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
22.3.2018
Upravené promrzlé sjezdovky, sluníčko a téměř prázdné svahy. To je ideální kombinace pro ty, kteří si chtějí užít vynikající podmínky pro jízdu na lyžích nebo snowboardu.
více zde
21.3.2018
Velmi dobré sněhové podmínky ve středisku pokračují. Na sjezdovkách leží dostatečná vrstva sněhu, který je upravený a díky nízkým teplotám vydrží kvalitní po větší část dne.
více zde
20.3.2018
První jarní den se středisko probudilo do mrazivého rána, kdy se teploty držely na -9 °C. Vítr polevil, sněhu je na sjezdovkách dostatek a bude dnes opět velmi dobře připraven na celodenní lyžování.
více zde
19.3.2018
Po včerejším celodenním výpadku elektrického proudu byla dodávka obnovena a dnes je Ski centrum opět v provozu. Začíná vedlejší sezóna, což s sebou přináší nižší ceny i volnější sjezdovky.
více zde

Homepage EN

Areál se nachází na jihovýchodní straně vrchu Zakletý v nadmořské výšce 740 - 992 m nad mořem. Díky své nadmořské výšce, moderní lanovce, výhodné orientaci sjezdových tratí, jejich délce a rozmanitosti a systému technického sněhu se jedná o nejlepší středisko sjezdového lyžování v Orlických horách a jedno z předních středisek v České republice. Vrch Zakletý respektive křížení turistických cest Pěticestí, které je opodál, je zároveň ideálním výchozím místem běžkařů na celý hlavní hřeben Orlických hor.

V blízkosti střediska (cca 150 m) lze zdarma zaparkovat na parkovišti, které má kapacitu 300 osobních automobilů a 15 autobusů. Provozní doba je každoročně zpravidla od 1.12. do velikonoc a to od 8.00 hod do 16.00 hod. Večerní lyžování je pak v Pá a So od 17.00 do 20.00 hod.

Více zde
necas
Petr Nečas
necas
Petr Nečas
necas
Petr Nečas
necas
Petr Nečas
necas
Petr Nečas
necas
Petr Nečas