slide001.jpg slide002.jpg
Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
14.9.2018
Už za měsíc. V sobotu 13. října bude v na sjezdovkách v Říčkách v Orlických horách IV. ročník turnaje v tzv. extrémním golfu.
více zde
5.9.2018
Letní provoz Ski centra má před sebou ještě čtyři víkendy, kdy můžete navštívit středisko a užít si krásných dnů babího léta. V provozu bude lanovka, půjčovna kár, koloběžek nebo kol a elektrokol. Dále se nabídka našeho arálu rozšířila o dvě trasy v bikeparku - červený a černý trail mají dohromady přes 4 km délku a nabízejí více než dostatek zábavy.
více zde
25.8.2018
V červnu započala výstavba černého trailu a po necelých třech měsících je druhá trasa v našem bikeparku kompletně hotova. Ryze přírodní ježdění plné přejezdů kamenů, kořenů, různých lavic a skoků, to Vás čeká na našem černém trailu. Jak vypadá nová trasa, určená tedy pro zkušenější jezdce, se můžete podívat na videu známého TRAIL HUNTERA.
více zde
21.8.2018
Známý Trail Hunter David P. navštívil při svých cestách po trailech nejenom v České republice také Bikepark Říčky. Jeho názor na náš červený a černý trail si můžete pustit zde.
více zde

Homepage EN

Areál se nachází na jihovýchodní straně vrchu Zakletý v nadmořské výšce 740 - 992 m nad mořem. Díky své nadmořské výšce, moderní lanovce, výhodné orientaci sjezdových tratí, jejich délce a rozmanitosti a systému technického sněhu se jedná o nejlepší středisko sjezdového lyžování v Orlických horách a jedno z předních středisek v České republice. Vrch Zakletý respektive křížení turistických cest Pěticestí, které je opodál, je zároveň ideálním výchozím místem běžkařů na celý hlavní hřeben Orlických hor.

V blízkosti střediska (cca 150 m) lze zdarma zaparkovat na parkovišti, které má kapacitu 300 osobních automobilů a 15 autobusů. Provozní doba je každoročně zpravidla od 1.12. do velikonoc a to od 8.00 hod do 16.00 hod. Večerní lyžování je pak v Pá a So od 17.00 do 20.00 hod.

Více zde
necas
Petr Nečas
necas
Petr Nečas
necas
Petr Nečas
necas
Petr Nečas
necas
Petr Nečas
necas
Petr Nečas