Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Technické zázemí

Abychom mohli našim návštěvníkům zajistit na svazích krásný sněhový manšestr, upravené běžecké tratě a bohatou sněhovou nadílku, máme ve Ski centru rozsáhlé technické zázemí, které se stará nejen o pohodlí a parádní sjezdovky, ale také bezpečnost a spolehlivých chod střediska.

 

Pojďme si představit jednotlivé pomocníky!

Rolba PiBu 100
Tak zvaný Stopař se stará především o úpravu běžeckých tratí a pomáhá také s úzkými místy ve středisku (např. nástupy na lanovou dráhu).

Rolba PiBu 400 Park
Nejmladší člen naší posádky. Univerzální pracant, který se stará především o modrou a červenou sjezdovku. V úpravě "park" pak bude do budoucna příslibem také pro potencionální snowpark.

Rolba PiBu 600W
Jedná se o největší a nejvýkonnější rolbu, která je navíc vybavena navijákem – ten se používá při hrnutí sněhu do kopce a pro větší stabilizaci stroje ve svahu, kdy hrozí utrhnutí. Náplní této rolby je péče o červenou a černou sjezdovku.

Čtyřkolka Can-am
Rychlou žlutočernou čtyřkolku potkáte ve Ski centru jak během léta, tak i v zimě, kdy kola vymění za sněžné pásy. Zajišťuje převoz kohokoliv, kamkoliv a kdykoliv, aby vše fungovalo, jak má.

Zimní skútr Lynx
Tento skútr si v zimě neodpočine. Po celou sezónu projíždí Ski centrem Říčky a zařizuje práce všeho druhu.

Horský traktor Reform
Věrný pomocník především v letním období, ale ani v zimě nezahálí a používá se jako sněhová fréza.

14 sněžných děl
Jen co to zima dovolí, připravujeme pro vás bílé svahy. Se sněhem příroda poslední zimy šetří, proto v Říčkách funguje systém 14 sněžných děl, které sněhem pokrývají všechny sjezdovky.