Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery

 

 

limg  

Ski servis Říčky

Ski servis se nachází u spodní stanice vleku v integrovaném objektu služeb a nabízí všechny standardní služby pro údržbu lyží, vázání a snowboardů. Dále nabízíme montáž a seřízení vázání, drobný prodej a ostatní služby lyžařského servisu. Pracovníci servisu jsou proškoleni na moderním zařízením od firmy Wintersteiger, kterým je servis vybaven.

Ceník ski servisu naleznete ZDE.

Tel.: +420 494 595 599

Novinka pro zimní sezónu 2018/2019

Novinkou do našeho ski servisu pro zimní sezónu 2018/2019 se stal zcela nový servisní stroj Shark 340 (+ doplňkové stroje) od české společnosti TFA. Nejenom, že jsme získali kvalitní zařízení vhodné pro servis lyží a snowboardů od začínajících jezdců po zkušené profíky, ale stáváme se také lokálním patriotem, neboť společnost TFA sídlí v nedalekém Kostelci nad Orlicí.

Servisní zařízení bylo zakoupeno za podpory z rozpočtu Pardubického kraje

 

Testovací centrum DYNASTAR

Také pro tuto sezónu jsme se stali testovacím centrem lyží značky Dynastar. Připraveno pro Vás máme hned několik párů carvingových lyží.

Otestovat můžete točivé slalomky, univerzální typ Allmountain nebo závodní obřačky, které si náramně užijete na našich rozšířených sjezdovkách.

Pracovníci ski servisu se těší na Vaši návštěvu a ochotně Vám pomohou s výběrem té správné lyže přesně podle Vašich představ.
Špičkové modely jednoho z nejlepších výrobců lyžařského vybavení na světě čekají právě na Vás.

dynastar