Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Aktuality z lyžařské a snowboardové školy

31.3.2019

Ukončení provozu lyžařské školy

Dnes je naposledy v zimní sezóně 2018/2019 otevřena lyžařská škola. Touto cestou bychom chtěli všem našim klientům poděkovat, za projevenou důvěru, se kterou nám svěřovali do péče sebe i své nejmenší. Věříme, že naši instruktoři byli dobrými průvodci nejen v prvních obloucích, ale i podporou ve chvílích, kdy se ne úplně vše dařilo a pokrok nebyl tak rychlý, jak by si jeden představoval. Snažili jsme se pro Vás připravit i několik novinek a v tomto trendu budeme rádi pokračovat. Věříme, že díky Vám budeme moci naše dovednosti, zkušenosti, a hlavně radost z lyžování předávat i dále. Ještě jednou tedy díky, loučíme se a v prosinci se těšíme na viděnou. 

 

11.1.2019

Provoz lyžařské školy v sezóně 2018 -2019

Jako každý rok je ve Ski centru Říčky v Orlických horách v provozu lyžařská škola. Každý den od 8:00 do 16:00 je připravena naučit všechny věkové kategorie, na lyžích i snowboardu. Na objednání učíme i běžecké lyžování jak klasickou technikou, tak bruslení. Samozřejmostí důraz na osobní přístup k potřebám klienta a bezpečnost. Pokud jste začátečníci, nebo i pokročilí jezdci a máte zájem vylepšit svoje jezdecké dovednosti, objednávejte výuku na tel. č. 494595559, případně na: https://www.skiricky.cz/cs/zima/lyzarska-a-snowboardova-skola/objednavka-vyuky. Těšíme se na Vás.

2.4.2018

Ukončení provozu lyžařské školy

Vážení příznivci lyžování, rodiče a žáci.  Po 104. dnech provozu dnes končí sezónu 2017-2018 lyžařská škola. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za přízeň a důvěru, kterou jste do naší lyžařské školy vložili s každým předáním Vašich potomků, doufáme, že jsme splnili Vaše očekávání, když jsme žáky po lekcích s radostí v očích vraceli. Každá chvilka času strávená na lyžích je důležitá a my jsme rádi průvodci prvních lyžařských obloučků a zastavení.  Věříme, že do následující sezóny načerpáme síly a udržíme standard výuky jak po teoretických znalostech, tak po praktických dovednostech, na nejvyšší úrovni podle nabytých zkušeností, ale i nejmodernějších aktuálních trendů. Rádi také přivítáme nové zájemce do našeho týmu. Přejeme Vám slunečné léto a těšíme se na Vás v sezóně 2018–2019.

Tým Bobíkovy lyžařské školy

26.3.2018

Velikonoční prázdniny v lyžařské škole

Po vydařené víkendové akci, která nasla název "bobíkův poslední skluz", při které zábava tekla proudem jsme od pondělí 26. 3. až do 28. 3. včetně omezili provoz lyžařské školy. Opět spouštíme provoz ve čtvrtek 29. 3. od 8:00 a po celé velikonoční prázdniny až do pondělí 2. 4. jsme tu pro všechny, kteří potřebují pomoc či radu v lyžařské škole i na svahu.

24.3.2018

Bobíkův poslední skluz

Dobrý den,

jako poděkování za důvěru a přízeň v sezóně 2017-2018 Vás zveme na závěrečnou, ne však konečnou, akci lyžařské školy s názvem "Bobíkův poslední skluz".

více zde
9.3.2018

Víkendový závod pro nejmenší

Tento týden přinesl nový sníh a také další kolo Bobíkova lyžařského závodu pro nejmenší. Kdo chce poměřit svoje síly s ostatními, zakrojit první oblouky mezi slalomovými tyčemi, snažit se získat prvnímísto, ten ať se nahlásí v průběhu celé soboty v kanceláři lyžařské školy a v 15:00 ať je připravený v lyžařské škole, kde bude závod pod vedením instruktorů lyžařské školy a Bobíka probíhat. Všichni jste srdečně zváni, drobná odměna nikoho nemine.

více zde
2.3.2018

Víkendový závod pro nejmenší

Opět se blíží víkend a instruktoři lyžařské školy chystají závod pro nejmenší. Celý pátek a sobotu se můžete hlásit v lyžařské škole a úderem sobotní 15. hodiny je start. Pokud mají Vaše děti rády lyžování, nechte je první závodní oblouky v brankách vykrojit právě u nás. Naši instruktoři se o Vás postarají. Soutěžit budeme o drobnou sladkou odměnu.

více zde
23.2.2018

Zdokonalte se s lyžařskou školou

Lyžařská škola Ski centra Říčky v Orlických horách je připravena postarat se výuku kohokoli z Vás. 

 

více zde
17.2.2018

Víkendový závod

V sobotu 17. 2. v 15:00 odstartuje další kolo závodu pro nejmenší.

více zde
10.2.2018

Závod pro nejmenší

V sobotu 10. 2. v 15:00 proběhne v areálu lyžařské školy závod pro nejmenší lyžaře a lyžařky. Každý může vyhrát. Soutěžíme o drobné upomínkové předměty a sladkou odměnu.

12