Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
ski1

Lyžařská a snowboardová škola

která ve Ski centru působí již mnoho let, vám nabízí výuku jak pro děti, tak pro začínající i pokročilé dospělé. Formy výuky přizpůsobujeme vaším potřebám - dá se říci, že vám je šijeme přímo na míru. Nabízíme jak individuální výuku, kdy veškerá péče instruktora směřuje pouze k jednomu až dvěma klientům, tak skupinovou výuku (pro mírně pokročilé začátečníky) od 3 do 10 osob. O výuku se starají zkušení instruktoři s mnohaletou praxí a licencemi akreditovanými ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

 
ski2

Moderní zázemí i vybavení - Bobíkova výcviková louka

Pro výuku lyžařská škola disponuje také velkorysým prostorem, který dostal název po patronovi naší školy - Bobíkova výcviková louka. Cvičný prostor je vybaven pohyblivým pásem, který ocení nejenom ti nejmenší lyžaři. A že vaše ratolesti budou letos stát na lyžích poprvé? Tak právě pro ně je připravený kolotoč na lyže, na kterém si osvojí začátky a na lyžích získají jistotu.

Jakmile toto zvládnete, hned se s instruktorem vydáte na svah, mezi ostatní lyžaře. Kdo to zvládne, může zvolit další varianty naší výuky, protože „pluhem“ se nekončí!

 
ski3

Není oblouk jako oblouk!

Každý z vás se jistě rád naučí něčemu novému, podle rčení: „kolik umíš oblouků, tolikrát jsi lyžařem“. Proto pro vás máme připravenou výuku modifikovaných oblouků, carvingových oblouků, které dále můžete rozvíjet jak v race formě, tak i ve stylu fun carvingu. Na objednání funguje i výuka klasického lyžování.

Jakmile toto zvládnete, hned se s instruktorem vydáte na svah, mezi ostatní lyžaře. Kdo to zvládne, může zvolit další varianty naší výuky, protože „pluhem“ se nekončí!

 
sneznice

Nazujeme sněžnice

Již po několik sezón vás rádi provedeme blízkým i vzdálenějším okolím Ski centra na sněžnicích. Trasy vedou po známých i neznámých místech, převážně volným terénem. V ceně vybraných okruhů je malé občerstvení. Namátkou vybereme místa, která by Vás mohla zaujmout: strašidelný mlýn, bývalé uranové doly, druidské menhiry.

Z organizačních důvodů nám svá přání sdělte raději několik dní předem na tel. č.: +420 494 595 559. Jen tak se vám budeme moci plně přizpůsobit a splnit vaše přání.