Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Lyžařská a snowboardová škola U Bobíka

Lyžařská a snowboardová škola, která ve Ski centru působí již mnoho let, vám nabízí výuku jak pro děti, tak pro začínající i pokročilé dospělé. Formy výuky přizpůsobujeme vaším potřebám - dá se říci, že vám je šijeme přímo na míru. Nabízíme jak individuální výuku, kdy veškerá péče instruktora směřuje pouze k jednomu až dvěma klientům, tak skupinovou výuku (pro mírně pokročilé začátečníky) od 3 do 10 osob. O výuku se starají zkušení instruktoři s mnohaletou praxí a licencemi akreditovanými ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Moderní zázemí i vybavení - Bobíkova výcviková louka

lyžařská škola

Pro výuku lyžařská škola disponuje také velkorysým prostorem, který dostal název po patronovi naší školy - Bobíkova výcviková louka. Od minulé sezóny je vybavena pohyblivým pásem, který ocení nejenom ti nejmenší lyžaři. A že vaše ratolesti budou letos stát na lyžích poprvé? Tak právě pro ně je připravený kolotoč na lyže, na kterém si osvojí začátky a na lyžích získají jistotu. 

Jakmile toto zvládnete, hned se s instruktorem vydáte na svah, mezi ostatní lyžaře. Kdo to zvládne, může zvolit další varianty naší výuky, protože „pluhem“ se nekončí!

 Pokud vám, nebo vašemu dítěti dojdou síly, postaráme se o vás ve vytápěných prostorách LŠ, které umožňují převléknutí a zároveň i odložení osobních věcí.

Není oblouk jako oblouk!

Každý z vás se jistě rád naučí něčemu novému, podle rčení: „kolik umíš oblouků, tolikrát jsi lyžařem“. Proto pro vás máme připravenou výuku modifikovaných oblouků, carvingových oblouků, které dále můžete rozvíjet jak v race formě, tak i ve stylu fun carvingu. Na objednání funguje i výuka klasického lyžování.

 

Nazujeme sněžnice

Již po několik sezón vás rádi provedeme blízkým i vzdálenějším okolím Ski centra na sněžnicích. Trasy vedou po známých i neznámých místech, převážně volným terénem. V ceně vybraných okruhů je malé občerstvení. Namátkou vybereme místa, která by Vás mohla zaujmout: strašidelný mlýn, bývalé uranové doly, druidské menhiry.

Z organizačních důvodů nám svá přání sdělte raději několik dní předem na tel. č.: +420 494 595 559. Jen tak se vám budeme moci plně přizpůsobit a splnit vaše přání.

Ceník lyžařské školy naleznete ZDE.
Ceník výcvikové louky naleznete ZDE.

Těší se na Vás Team lyžařské školy