Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Léto v plném proudu - lyžaři nezahálí

Víkendové soustředění s předžáky a přípravkou proběhlo dle plánu 2.-3.8.2014, účast byla uspokojivá. V sobotu děti absolvovaly tréninky v Žamberku a i když bylo trošku tepleji, zvládly dopoledne inline bruslení, odpoledne koordinačně rychlostní trénink na travnatém hřišti spolu s hrami a na závěr se zchladily koupáním v řece.

Bylo jich jedenáct. V neděli se přemístil trénink do Říček. Dorazilo 9 lyžařů a na dopolední vyjížďku na kolech se připojilo skoro stejné množství rodičů. Na závěr je doprovázel lehký déšť, ale děti absolvovaly celou náročnou trasu s nadšením a ani tlačení kol v náročných kopcích jim tolik nevadilo. Odpoledne bylo v plánu využití multifunkčního hřiště Apart hotelu Říčky, po 15 minutách je však vyhnal déšť a tak o něco dříve v bazénu relaxovaly. Chvíli posilovaly, potom se věnovaly zdokonalování plaveckých stylů a soutěžily. Na závěr si užily saunu i vířivku.

Hlavní trenér Mgr. Chrástecký : Myslím, že spokojenost s tréninkovými víkendy byla, jak na straně dětí, tak i rodičů. Pro mě je fajn, že si také v kategorii nejmenších našli přes prázdniny čas a oproti zvyklostem absolvovali dva víkendové tréninky v takovém počtu a souhlasí, aby tyhle tréninky byly i v dalších letech. Děti spolu stráví víc času, soutěží mezi sebou a utváří kolektiv.

Nezbývá nám nic jiného než souhlasit a přát další hodnotné tréninky v přípravě členů závodního oddílu.

Z podkladů Mgr. Chrásteckého upravil V. Kánský

zpět