Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Karolína Kloučková mezinárodní Mistryní České republiky

Ve Ski areálu Kouty se 30. března konalo třiadvacáté Mezinárodní mistrovství České republiky ve slalomu. Zajímavostí je, že se slalom poprvé za samostatné existence ČR konal v jiném lyžařském středisku než ve Špindlerově Mlýně. Mistry ČR se stali v mužích Kryštof Krýzl a Michaela Smutná. Krýzl vybojoval už jedenáctý titul v kariéře, ve slalomu pátý v řadě, šestý celkově. Mezinárodní mužský titul však poprvé nešel do rukou českého závodníka, získal ho Slovinec Miha Kürner. V ženách se druhého mistrovského titulu v kariéře dočkala Michaela Smutná a premiérově zvítězila i v rámci mezinárodního mistrovství. Nás může potěšit vynikající čtvrté místo Karolíny Kloučkové, která dokonce po prvním kole slalomu byla na druhém místě!! Ve druhé jízdě při maximálním úsilí potvrdit úspěch z prvního kola se přeci projevila určitá opatrnost v obavě nepokazit celkový výsledek. Na třetí – bronzový stupeň ji přitom chyběla pouhá desetina vteřiny.

Pokud sledujete výsledky z Mezinárodního mistrovství ČR, tak jste určitě zaregistrovali její další vynikající úspěch. Po přesunu na druhou část mistrovství z Koutů do Špindlerova Mlýna, se jel 3.dubna obří slalom. Karolína dosáhla vynikajícího výsledku a získala titul mezinárodní Mistryně České republiky pro rok 2015 v obřím slalomu.

Karolína tak po roční přestávce úspěšně navazuje na dřívější skvělé výsledky, nyní pod vedením trenéra Zdenka Chrásteckého.

Karolíně srdečně blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v její další lyžařské kariéře.

Václav Kánský