Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Akce zima proběhlé

7.1.2020

Říčkovský super G - UKZ 2020

Další ročník Říčkovského super G je za námi. Na vrchu Zakletém bojovalo o co nejlepší umístění bezmála 190 závodníků ze všech koutů republiky. Na FIS homologované červené sjezdovce se v supoerobřím slalomu dařilo i závodníkům domácího Ski klubu, kteří vybojovali 5 umístění na stupních vítězů.

Kompletní výsledky najdete na http://vysledky.czech-ski.cz/vysledky

6.4.2019

Bafuňářské závody

Tradiční akce na závěr lyžařské sezóny v maskách s dnes již legendárním přejezdem přes lagunu pod červenou sjezdovkou. To byl závěr zimní sezóny, který proběhl v sobotu 6.4.

více zde
23.3.2019

Bobíkův poslední skluz

V sobotu 23. 3. proběhl již druhý ročník akce s názvem Bobíkův poslední skluz. Instruktoři lyžařské školy si připravili odpoledne plné her a zábavy pro všechny příznivce lyžařské školy.

více zde
23.3.2019

Říčkovská superkombinace

 

Tradiční závod s netradičním průběhem. Dopolední obří slalom určil pořadí závodníků pro start v běžecké disciplíně tzv. Gundersenovou metodou. Tedy vteřina náskok z obřáku znamená minutu a půl náskok do běžecké části.

Propozice

Výsledky

více zde
17.3.2019

Závod O pohár Orlických hor

Poslední závod seriálu O pohár Orlických hor určený pro žákovské kategorie proběhl v sobotu 16.3. na černé sjezdovce v našem Ski centru. Mezi 250 zúčastněnými závodníky se neztratili ani členové našeho závodnho oddílu. Výsledky a fotografie naleznete již brzy na stránce níže.

více zde
3.3.2019

V brankách Skiinterkriteria

 

V neděli 3. 3. 2019 proběhl již 36.ročník oblíbeného závodu pro nové lyžařské naděje. Na mlhou zahaleném vrchu Zakletém bojovalo celkem 43 závodníků v osmi kategoriích.

 

 

Propozice

Výsledky

více zde
23.2.2019

Zimní jízda s rádiem Černá Hora

Program plný zábavy a soutěží pro celou rodinu. To byla zimní jízda, kterou jste mohli zažít poslední únorovou sobotu v našem areálu.

více zde
23.2.2019

Večerní paralelní slalom

Tradiční akce pro širokou veřejnost. To je Večerní paralelní slalom, do kterého se moghl zapojit kdokoliv z příchozích. Závod se konal na sjezdovce Můstek po skončení provozu areálu.

Propozice

více zde
17.2.2019

Snow tour

V neděli po nočních závodech Scarpa skialp night proběhla oblíbená akce se Snow magazínem. Připravenobylo testování různého lyžařského vybavení světoznámých výrobců.

více zde
16.2.2019

Den s rádiem Beat

Hravé soutěže o zajímavé ceny a spousta zábavy v podání teamu z rádia Beat. To byl sobotní celodenní program zakončený rockotékou ve skibaru po vyhlášení vítězů skialpového závodu.

více zde
12 3 4 >>|