Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Akce zima proběhlé

17.2.2019

Snow tour

V neděli po nočních závodech Scarpa skialp night proběhla oblíbená akce se Snow magazínem. Připravenobylo testování různého lyžařského vybavení světoznámých výrobců.

více zde
16.2.2019

Den s rádiem Beat

Hravé soutěže o zajímavé ceny a spousta zábavy v podání teamu z rádia Beat. To byl sobotní celodenní program zakončený rockotékou ve skibaru po vyhlášení vítězů skialpového závodu.

více zde
16.2.2019

Scarpa skialp night - HUDY český pohár ve skialpinismu

Třetí ročník večerního skialpového závodu je již minulostí. Za krásného počasí se na startu sešlo 100 účastníků, kteří závodili ve dvanácti kategoriích. Celkovým vítězem třetího ročníku se stal Dominik Sádlo z ALK VK Ski Trab. 

propozice ke stažení zde

přihláška na závody

výsledky

více zde
9.2.2019

Testování lyží Augment

Druhou únorovou sobotu proběhlo ve Ski centru testování lyží, na kterých jezdí hned několik účastníků světového poháru. To byla značka Augment, která rozhodně stála za vyzkoušení.

více zde
2.2.2019

Rossignol Demo Tour

Testování lyžařského vybavení světoznámeného výrobce lyží. Připraveno k vyzkoušení bylo přes 100 párů lyží různých druhů od ikonické slalomky Hero po prověřené univerzálky do těžších sněhových podmínek.

více zde
24.1.2019

Skiinterkriterium

57.ročník mezinárodního lyžařského závodu Skiinterkriterium jsme opět po roce uspořádali na černé sjezdovce, kde se představili nové naděje sjezdového lyžování z 16 zemí celého světa. Absolutními vítězi závodu se stala Slovenka Rebeka Jančová a Rus Ivan Mizintsev. V soutěži národů obhájili loňské vítězství Slováci. Více informací naleznete na www.skiinterkriterium.cz

více zde
8.1.2019

Přebory škol

Již řadu let hostí naše středisko lyžařské závody o okresního přeborníka mezi školami. Závod se uskutečnil v úterý 8.1. na černé sjezdovce.

více zde
7.1.2019

O vycházející hvězdu Říček 2019

V sobotu 5.1. se uskutečnil další ročník závodu v obřím slalomu pro ty nejmenší lyžaře s názvem „O vycházející hvězdu Říček." Na start závodu dorazilo celkem 25 malých lyžařů.                                                           

více zde
6.1.2019

Tříkrálová nadílka v lyžařské škole

V neděli 6.1., tedy hned druhý den po závodě O vycházející hvězdu Říček, se konala další akce pro nejmenší lyžaře. Instruktoři lyžařské školy měli připraven bohatý program plný zábavy. Akce se uskutečnila v prostoru výukové louky u Bobíka.

více zde
3.1.2019

Závod UKZ Super-G

Ve čtvrtek a v pátek 3.-4.ledna 2019 se v Říčkách na červené sjezdovce proběhl žákovský závod v disciplíně Super-G.

více zde
12 3 4 >>|