Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Akce v areálu

Skiopenning v sobotu 15.12.

Sezóna v našem Ski centru již začala, ale oficiálně ji přivítáme v sobotu 15.12., kdy Vás čeká bohatý program za účasti rádia Černá Hora, které u toho nesmí chybět. Kromě soutěží o různé dárky budou ve hře také skipasy do našeho střediska.
A k tomu chystáme milé překvapení na zahřátí.

Závod UKZ Super-G

Ve čtvrtek a v pátek 3.-4.ledna 2019 se v Říčkách na červené sjezdovce opět pojede žákovský závod v disciplíně Super-G. Během dvou závodních dní bude uzavřena červená sjezdovka pro veřejnost. Propozice závodu jsou ke stažení zde.

Tříkrálová nadílka

V neděli 6.1., tedy hned druhý den po závodě O vycházející hvězdu Říček, tu máme další akci pro nejmenší lyžaře. Instruktoři lyžařské školy mají připraven bohatý program plný zábavy. Akce se bude konat v prostoru výukové louky u Bobíka.

Přebory škol

8.1. Již řadu let hostí naše středisko lyžařské závody o okresního přeborníka mezi školami. Závod se uskuteční v úterý 8.1. na černé sjezdovce, která bude částečně omezena v provozu - od hrany dolů na jedné polovině.

Závody ČSOB Pojišťovny

18.-19.1. Další již tradiční akcí jsou závody ČSOB Pojišťovny, které v pátek částečně omezí provoz na černé sjezdovce, kde se pojede obří slalom a v sobotu je na programu paralelní slalom, o jehož místu konání se rozhodne dle aktuálních sněhových podmínek.

Skiinterkriterium

24.-26.1. 57.ročník mezinárodního lyžařského závodu Skiinterkriterium se opět po roce uskuteční na černé sjezdovce, kde se představí nové naděje sjezdového lyžování z mnoha zemí celého světa. Od čtvrtka do soboty bude uzavřena černá sjezdovka pro veřejnost.

Rossignol Demo Tour

2.-3.2. Testování lyžařského vybavení světoznámeného výrobce lyží. Těšit se můžete na desítky párů lyží různých druhů.

Den s rádiem Beat

16.2. Hravé soutěže o zajímavé ceny a spousta zábavy v podání teamu z rádia Beat. Celodenní program bude zakončen rockotékou ve skibaru po skončení skialpového závodu.

Scarpa skialp night - HUDY český pohár ve skialpinismu

16.2. Třetí ročník večerního skialpového závodu se tento rok pojede jako součást HUDY českého poháru ve skialpinismu. Těšit se můžete na zajímavou trasu, hodnotné ceny a také after party s rádiem Beat.

propozice ke stažení zde