limg

Akce léto proběhlé

17.11.2019

O přeborníka Ski klubu v bowlingu 2019

Letošní ročník bowlingového turnaje je již minulostí. Vítězi se stali, mezi muži Tomáš Severa a mezi ženami Lenka Moravcová.

více zde
7.9.2019

Lyžníkova smeč 2019

Další tradiční akcí, kterou jsme jako Ski klub Ústí nad Orlicí pořádali byl již sedmý ročník volejbalového turnaje neregistrovaných smíšených týmů s názvem Lyžníkova smeč. Turnaj se uskutečnil opět na antukových kurtech v areálu Chata Karosa.

Propozice

více zde
31.8.2019

Říčkovský masakr 2019

V sobotu 31. 8. se odehrál 4. ročník Říčkovského masakru - výběh do černé sjezdovky. Za krásného počasí se na start letošního ročníků postavilo 30 závodníků.

výsledky

propozice

více zde
20.7.2019

Říčkovský Golem

34.ročník tradičního horského triatlonu Říčkovský Golem je již minulostí. Místem konání byly opět tradiční lokality: plavání - Pastvinská přehrada, kolo - Pastviny - Říčky, běh - Ski centrum Říčky.

Letošní ročník byl jednoznačně pod taktovkou teamu FORT SMC Ústí nad Orlicí, jehož závodníci obsadili v elitní mužské kategorii první tři místa v pořadí 1. Procházka Jakub, 2. Záleský Milan, 3. Skotálek Jan.

Mezi ženami ovládla 34. ročník Chládková Simona, 2. místo Tomášová Lenka, 3. místo Tomášová Barbora.

Všem závodníkům děkujeme za účast a smysl pro fair play a těšíme se na setkání u 35. ročníku Říčkovského Golema.

Celkové oficiální výsledky viz. odkaz níže.

propozice

více zde
5.7.2019

ŘíčkyFest 2019

Čtvrtý ročník hudebního festivalu pod sjezdovkami nesoucí název ŘíčkyFest 2019 proběhl v pátek 5.července ve Ski centru Říčky. Kapely, které tento ročník vystoupily na pódiu před restaurací Skirest byly následující:  Bezefšeho, Josef IX., -123minut, Fleret Vizovice.

více zde
22.6.2019

Bike camp

Historicky první výcvikový kemp pro bikery se uskutečnil pod vedením zkušeného instruktora a stavitele trailů pod Zakletým Ondry Hoigra v sobotu 22.června v našem bikeparku.

více zde
8.9.2018

Lyžníkova smeč - volejbalový turnaj smíšených družstev

V sobotu 8. 9. proběhl v areálu Chaty Karosa sedmý ročník volejbalového turnaje neregistrovaných smíšených družstev s názvem Lyžníkova smeč.

více zde
1.9.2018

Říčkovský masakr - výběh do Slalomky

Již potřetí měla veřejnost možnost pokořit 1000 m dlouhou černou sjezdovku a poměřit síly sami se sebou i s ostatními při závodě s příznačným názvem Říčkovský masakr, který se uskutečnil v sobotu 1.září 2018.

více zde
21.7.2018

Triatlon Říčkovský Golem

Další ročník tradičního triatlonového závodu se konal v termínu 21.7.2018. Dějištěm jednotlivých částí závodu byla obvyklá místa, tedy Pastvinská přehrada, přejezd do Ski centra Říčky a v jeho okolí závěrečný běh.