Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Novinky sezóny 2016/17

Ski centrum Říčky si své návštěvníky hýčká a proto i letos připravuje řadu novinek, které z Říček dělají stále lepší místo a zpříjemňují pobyt na horách. A na co se můžete letos těšit?

Posílení zasněžovacího systému

Další zásadní novinkou pro letošní sezónu je významné posílení systému výroby technického sněhu. Řady naší techniky jsme rozšířily o tři nová děla a jedno čerpadlo. Díky tomu se nám podaří navýšit kapacitu přepravy vody přímo tam, kde to nejvíce potřebujeme – na sjezdové tratě. V garáži se technika moc dlouho neohřála a putovala rovnou na kopec, aby zanedlouho zažila svoji velkou premiéru.


Projekt posílení zasněžovacího systému byl podpořen z rozpočtu Pardubického kraje.
pardubický kraj

V úterý 8.11. ve večerních hodinách nám teploty umožnily spustit zasněžovací systém a pokud klimatické podmínky dovolí, budeme se snažit vyrobit co nejvíce umělého sněhu, aby přečkal případná oteplení. Držte nám palce. Aktuální situaci můžete sledovat na našich webkamerách.

Rolba Pisten Bully 400 Park

Před další zimní sezónou se největší novinkou v našem středisku stává čerstvý přírůstek mezi technickými stroji na úpravu sjezdových tratí. Rolba s modelovým označením Pisten Bully 400 Park od výrobce Kässbohrer bude nejvíce pomáhat na červené a modré sjezdovce, ale díky své specializaci na parkovou úpravu bude také hodně vytížená při úpravě dětského výukového prostoru.


Společně s další technikou nám tato rolba umožní kvalitnější a rychlejší přípravu sjezdovek a tím i lepší podmínky na svahu pro vás. Více informací nejenom o nové rolbě naleznete na našem fb profilu zde.