Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Novinky sezóny 2015/16

Ski centrum Říčky si své návštěvníky hýčká a každou sezónu pro ně připravuje novinky, které z Říček dělají stále lepší místo a pobyt na horách ještě více zpříjemní. Na jaké novinky se můžete letos těšit?

novinky 2015/2016

Ještě širší sjezdovky

Přes léto jsme měli v Říčkách napilno – stávající sjezdovky jsme ještě více rozšířili, abychom vám zajistili komfortní a především maximálně bezpečnou jízdu.

V roce 2015 jsme rozšířili sjezdovky o 34 000 m2! Podívejte se na video, jaký je výdledek nebo rovnou přijeďte a vyzkoušejte pohodlnou jízdu rovnou na svahu!

 

Rychlý odbavovací systém

Víme, že neradi čekáte, proto je další novinkou odbavovací systém, který urychlí odbavení nejen u pokladen, ale i u turniketů. Nyní je možné koupit tarif již z pohodlí domova přes e-shop a z parkoviště můžete vyrazit rovnou na sjezdovku – již žádné čekání u pokladny! Chytrý bezdotykový turniket nabije zakoupený tarif při prvním průchodu na čipovou kartu a vy se můžete věnovat naplno rodině a sportu.

Tento nový systém na vaši čipovou kartu také zaznamená vše o vaší jízdě – nalyžované kilometry, statistiku průchodů, žebříčky a grafiky o výkonu. Bavte se s rodinou i přáteli a porovnejte své výsledky!

Nová lyžařská škola

Pro zimní sezónu 2015/2016 jsme pro vás a vaše ratolesti připravili novou lyžařskou školu. Nové zázemí je zmodernizované a poskytuje maximální pohodlí pro odpočinek, načerpání sil i trénink. Celou výukou provázejí zkušení lektoři, kteří vás či vaše děti naučí vše – od základů po profesionální sjezd! Lyžařské začátky už nemohou být příjemnější!

Moderní vybavení pro výuku

Pro první zkušenosti na lyžích i snowboardu je připraveno moderní vybavení. Můžete se těšit na pohyblivý pás, nové komponenty pro kvalitní výuku (slalomové prvky, oblouky, …) a kolotoč na lyže, který ze začátku pomůže získat jistotu a stabilitu.

Zrekonstruované sociální zázemí

Zrekonstruované sociální zázemí je připravené podle vysokých standardů a nároků návštěvníků. Samozřejmostí je přístup pro invalidy a vysoký komfort.

Máte nápad? Sem s ním!

Ve SKI centru Říčky máme mnoho nápadů, jak toto krásné místo rozvíjet a zkrášlovat. Některé nápady také postupně měníme ve výsledky, abychom pro vás připravili to nejlepší místo pro zábavu, odpočinek a sport. Inspirací jste nám především vy, naši návštěvníci, proto budeme rádi, pokud vám vaše představy pošlete na e-mail info@skiricky.cz.