Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Novinky

23.11.2020

Aktuální informace z areálu

Výměna lanové dráhy se příblížila pomalu ale jistě do svého finále. Vše funguje, jak má a nás ještě čeká splnit zákonem předepsané náležitosti v podobě zátěžových zkoušek. Na odkazu níže si můžete prohlédnout video z první jízdy.

více zde
16.10.2020

Za šestku na šestku aneb zvýhodněná sezónka

Že pro vás chystáme šestisedačkovou lanovku s bublinou už patrně víte. V souvislosti s ní jsme pro vás připravili i speciální nabídku na sezónní skipas. Do konce listopadu ho koupíte za rovných 6000 Kč.

více zde
15.10.2020

Předprodej zvýhodněných skipasů

Tak jako v roce minulém i letos si pro vás Ski centrum Říčky připravilo speciální nabídku na zakoupení bodových jízdenek na lanovku a vleky s 10% slevou při úhradě do konce listopadu 2020.

více zde
28.7.2020

Oznámení pro návštěvníky Ski centra

Ve dnech 30. a 31.7.2020 (čtvrtek, pátek) bude z důvodu pokládky asfaltu plně uzavřen průjezd přes most u chaty Sokol a Karosa. Zcela bude pro automobily a kola odříznuta lokalita Betlém (Mittelberg - vše nad chatou Sokolská) a lokalita Balabánka, Ski centrum.

více zde
19.5.2020

Online kamery mimo provoz

Z důvodu výstavby lanové dráhy budou dočasně mimo provoz online kamery v areálu. Jakmile to bude technicky možné, opět je zprovozníme. Děkujeme za pochopení. Vaše Ski centrum Říčky

více zde
6.5.2020

Výrazné omezení letního provozu

V souvislosti s výměnou lanové dráhy, o které jsme Vás na těchto stránkách informovali tento týden, jsme nuceni výrazně omezit letní provoz našeho střediska v letošním roce. Je to především z důvodu Vaší bezpečnosti. Otevřeny tak zůstanou pouze půjčovna kol a elektrokol (v omezeném režimu) a také restaurace Skirest.

více zde
4.5.2020

Výměna lanové dráhy ve Ski centru Říčky

Někteří z Vás věděli, jiní tušili a pro ostatní je to horká novinka. Poslední rok jsme plánovali a připravovali opravdovou novinku a velikou investiční akci. Nyní již můžeme s radostí prozradit, že v našem areálu bude od zimní sezóny 2020/2021 nově v provozu šestisedačková lanová dráha.

více zde
18.3.2020

Informace k převodu bodů

Zdravíme všechny naše návštěvníky, obzvláště majitele bodových jízdenek zakoupených tuto sezónu, kteří si je díky nařízení vlády o  uzavření lyžařských areálů nestačili vyčerpat. Zimní sezóna byla u nás ve Ski centru zkrácena zhruba o 1 měsíc.

více zde
14.3.2020

Informace pro zákazníky

V souvislosti s předčasným uzavřením areálu informujeme zákazníky na dalším postupu ohledně několika praktických záležitostí, které souvisí s dříve nakoupenými jízdními tarify nebo zálohovanými čipkartami. Více info níže.

více zde
13.3.2020

Ski areál od soboty 14.3. uzavřen

!!DŮLEŽITÁ INFORMACE!!Na základě mimořádného jednání vlády ze dne 13.3. došlo ke zpřísnění opatření v souvislosti s novým typem koronaviru. V důsledku toho jsme nuceni uzavřít naše Ski centrum od soboty 14.3. od 6.00 hod. Skibus také končí provoz.

více zde
12 3 4 >>|