Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Novinky

23.3.2018

Velmi dobré sněhové podmínky

Díky nočním a ranním teplotám pod nulou bude sníh ideálně přituhlý a kdo vyrazí na hory, neměl by být zklamaný. Navíc na sjezdovkách leží stále dostatek sněhu, 60 - 110 cm. Jezdíme za ceny vedlejší sezóny.

více zde
22.3.2018

Polojasno, vynikající podmínky

Upravené promrzlé sjezdovky, sluníčko a téměř prázdné svahy. To je ideální kombinace pro ty, kteří si chtějí užít vynikající podmínky pro jízdu na lyžích nebo snowboardu.

více zde
21.3.2018

Ceny vedlejší sezóny, prázdné sjezdovky

Velmi dobré sněhové podmínky ve středisku pokračují. Na sjezdovkách leží dostatečná vrstva sněhu, který je upravený a díky nízkým teplotám vydrží kvalitní po větší část dne.

více zde
20.3.2018

Jaro je tu, zima stále vládne

První jarní den se středisko probudilo do mrazivého rána, kdy se teploty držely na -9 °C. Vítr polevil, sněhu je na sjezdovkách dostatek a bude dnes opět velmi dobře připraven na celodenní lyžování.

více zde
19.3.2018

Ski centrum je opět v provozu

Po včerejším celodenním výpadku elektrického proudu byla dodávka obnovena a dnes je Ski centrum opět v provozu. Začíná vedlejší sezóna, což s sebou přináší nižší ceny i volnější sjezdovky.

více zde
18.3.2018

AREÁL JE DNES MIMO PROVOZ, ZÁVOD POHÁR ORLICKÝCH HOR ZRUŠEN

Z důvodu přerušení dodávky elektrického proudu jsme nuceni dnes odstavit středisko mimo provoz. Jakmile se podaří škody v rozvodné síti odstranit, budeme Vás informovat.

více zde
17.3.2018

3 cm nového sněhu

Zimní počasí se vrátilo a přineslo do Ski centra 3 cm nového přírodního sněhu. Podmínky tu panují opravdu spíše zimní, proto bude mít lyžování po většinu dne svoji kvalitu.

více zde
16.3.2018

Zima se stále hlásí o slovo

Po několikadenní pauze se zima přihlásila opět o slovo. Teploty klesly pod nulu a předpověď počasí hlásí také čerstvý sníh o víkendu. To jsou výborné zprávy pro všechny, kdo si ještě chtějí užít zimní podmínky na horách.

více zde
15.3.2018

Polojasno, přimrzlý sníh

Dnešní den se probudilo Ski centrum do polojasného rána. Přes noc se vrátily teploty výrazněji pod nulu, a proto dobré podmínky pro lyžování vydrží po větší část dne.

více zde
14.3.2018

Celý areál v provozu

Předpověď počasí hlásí postupný návrat k zimním podmínkám. Pokud se meteorologové trefí, mělo by napadnout několik cm nového sněhu a teploty se vrátit pod nulu.

více zde
12 3 4 >>|