Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Novinky

1.11.2018

Předprodej sezónních skipasů

Jednou z novinek letošní zimy je zavedení sezónních skipasů, které si můžete zakoupit do 30.11.2018 za zvýhodněnou cenu 8000 Kč. Stačí zaslat objednávku na adresu skiklub@skiricky.cz.

více zde
8.10.2018

Letní provoz byl ukončen

Poslední zářijový víkend znamenal také poslední dny letního provozu ve Ski centru Říčky. Děkujeme všem návštěvníkům za jejich přízeň. Potvrdil se trend posledních let, kdy do českých hor v létě jezdí stále více návštvěvníků a za to jsme velmi rádi. Již nyní se těšíme na start zimní sezóny, na kterou Vás srdečně zveme.

více zde
24.9.2018

Prodloužený víkend 28.-30.9. máme otevřeno

Máme před sebou poslední víkend v měsíci září, což znamená, že bude končit letní provoz. Díky státnímu svátku v pátek 28.9. bude otevírací doba rozšířena o tento den, a tak si můžete užít plné tři dny odpočinkových i adrenalinových aktivit ve Ski centru Říčky.

více zde
14.9.2018

Říčkovský golf na sjezdovkách už po čtvrté

Už za měsíc. V sobotu 13. října bude v na sjezdovkách v Říčkách v Orlických horách IV. ročník turnaje v tzv. extrémním golfu.

více zde
5.9.2018

LETNÍ PROVOZ SKI CENTRA KAŽDÝ VÍKEND DO KONCE ZÁŘÍ

Letní provoz Ski centra má před sebou ještě čtyři víkendy, kdy můžete navštívit středisko a užít si krásných dnů babího léta. V provozu bude lanovka, půjčovna kár, koloběžek nebo kol a elektrokol. Dále se nabídka našeho arálu rozšířila o dvě trasy v bikeparku - červený a černý trail mají dohromady přes 4 km délku a nabízejí více než dostatek zábavy.

více zde
25.8.2018

Černý trail je kompletní. Video TRAIL HUNTERA.

V červnu započala výstavba černého trailu a po necelých třech měsících je druhá trasa v našem bikeparku kompletně hotova. Ryze přírodní ježdění plné přejezdů kamenů, kořenů, různých lavic a skoků, to Vás čeká na našem černém trailu. Jak vypadá nová trasa, určená tedy pro zkušenější jezdce, se můžete podívat na videu známého TRAIL HUNTERA.

více zde
21.8.2018

Bikepark Říčky očima známého Trail Huntera

Známý Trail Hunter David P. navštívil při svých cestách po trailech nejenom v České republice také Bikepark Říčky. Jeho názor na náš červený a černý trail si můžete pustit zde.

více zde
19.8.2018

Pozvánka na oslavu výročí Pěticestí

Občanské sdružení Pěticestí a Horská služba okrsek Říčky zve touto cestou širokou veřejnost na vzpomínkový akt při příležitost 35-ti let od zprovoznění srubu na Pěticestí. Datum konání: sobota 22.9.2018 začátek ve 13 hod na Pěticestí. Ukončení  – v 15 hodin tamtéž.

více zde
13.8.2018

Kontakt na Chatu Ski klub

Chata Ski klub změnila svého provozovatele. Provoz tohoto ubytovacího zařízení bude znovu spuštěn během letošního podzimu. Kontakty na nového provozovatele jsou: langrova.lenka@seznam.cz a 724 144 274.

více zde
10.7.2018

NOVINKA LETOŠNÍHO LÉTA - HORSKÁ ELEKTROKOLA

Půjčovna kol ve Ski centru přivítala nové přírůstky do rodiny. Od dnešního dne si můžete zapůjčit horská elektrokola značky Author, která jsou vyrobena přímo namíru náročnému horskému terénu.

více zde
12 3 4 >>|