Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Novinky

27.1.2020

Černá sjezdovka uzavřena do 12.00 hod.

Dnes bude z důvodu konání závodů uzavřena černá sjezdovka přibližně do 12.00 hod. Poté Slalomku opět zprovozníme a otevřeme pro veřejnost. A protože víme, že závodníků není dnes tolik, bude sjezdovka i po obědě ve velmi dobrém stavu.

více zde
26.1.2020

Ski centrum je celé v provozu

Včerejším dnem skončily mezinárodní závody Skiinterkriterium 2020. Dnes je tedy středisko kompletně v provozu a nečeká Vás žádné omezení. K dispozici jsou tři sjezdové tratě, lanová dráha, vlek Tatrapoma a také Bobíkova výcviková louka.

více zde
25.1.2020

Druhý den Skiinterkriteria

Dnešním dnem pokračuje a odpoledne kolem 16.00 hod. také končí mezinárodní závod žactva Skiinterkriterium 2020. Dnes budou k dispozici ještě dvě sjezdovky, ale zítra již celý areál v běžném provozním režimu.

více zde
24.1.2020

Omezení areálu v průběhu Skiinterkriteria

Ve čtvrtek 23.ledna večer oficiálně začíná závod Skiinterkriterium 2020. To s sebou přinese i jistá omezení provozu na černé sjezdovce pro veřejnost. V pátek a v sobotu bude černá uzavřena kompletně pro veřejnost. Jiná omezení se před ani během závodů neplánují

více zde
24.1.2020

Skiinterkriterium začíná, uzavřena pouze černá sjezdovka

Dnešním dnem začínají dvoudenní závody Skiinterkriterium na černé sjezdovce. Ta bude po dobu trvání tohoto závodu v pátek a v sobotu uzavřena. Zbytek střediska je v běžném provozu a pro veřejnost zpřístupněn.

více zde
23.1.2020

Jasno, částečné omezení provozu

Jasná obloha, tři stupně pod nulou, slabý vítr. To jsou aktuální podmínky, které dnes ve středisku převládají. Dnešním dnem se také spouští kolotoč kolem Skiinterkriteria. Do 12.00 hod. bude otevřena černá pro veřejnost, pak ji do soboty uzavřeme.

více zde
22.1.2020

Jasno, mráz, upravené sjezdovky

Dnešní den se Ski centrum probudilo do mrazivého rána. Teploty klesly na -7 °C, nad hlavou panuje jasná obloha a vítr fouká o rychlosti 20 km/hod. Černou sjezdovku budeme ještě z části zasněžovat a zároveň z ní během dne odvážet sněžná děla.

více zde
21.1.2020

Vlek Tatrapoma, výborné podmínky

Od dnešního dne spouštíme do provozu také vlek Tatrapoma, a to díky víkendové sněhové nadílce. Zimní počasí pokračuje i dnes, středisko hlásí - 5 °C  a jasnou oblohu. Otevřeny jsou všechny sjezdové tratě. Na černé budeme zasněžovat v průběhu dne.

více zde
20.1.2020

Nový týden s novým sněhem

Na dnešní den připadla slabší vrstva přírodního sněhu, tenotkrát do 5 cm. Teploty se po ránu drží na -2 °C, vane slabý vítr a obloha je zatažená. Otevřeny jsou všechny tři sjezdové tratě. Na černé budeme pokračovat v zasněžování, pokud to podmínky umožní.

více zde
19.1.2020

Všechny sjezdovky, nový přírodní sníh

Včerejší den ve Ski centru připadlo necelých 10 cm nového přírodního sněhu. Otevřeny jsou všechny sjezdové tratě, které jsou upraveny. Strojově jsme upravili také běžecké trasy v úseku Mezivrší až Homole.

více zde
12 3 4 >>|