Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Novinky

14.9.2018

Říčkovský golf na sjezdovkách už po čtvrté

Už za měsíc. V sobotu 13. října bude v na sjezdovkách v Říčkách v Orlických horách IV. ročník turnaje v tzv. extrémním golfu.

více zde
5.9.2018

LETNÍ PROVOZ SKI CENTRA KAŽDÝ VÍKEND DO KONCE ZÁŘÍ

Letní provoz Ski centra má před sebou ještě čtyři víkendy, kdy můžete navštívit středisko a užít si krásných dnů babího léta. V provozu bude lanovka, půjčovna kár, koloběžek nebo kol a elektrokol. Dále se nabídka našeho arálu rozšířila o dvě trasy v bikeparku - červený a černý trail mají dohromady přes 4 km délku a nabízejí více než dostatek zábavy.

více zde
25.8.2018

Černý trail je kompletní. Video TRAIL HUNTERA.

V červnu započala výstavba černého trailu a po necelých třech měsících je druhá trasa v našem bikeparku kompletně hotova. Ryze přírodní ježdění plné přejezdů kamenů, kořenů, různých lavic a skoků, to Vás čeká na našem černém trailu. Jak vypadá nová trasa, určená tedy pro zkušenější jezdce, se můžete podívat na videu známého TRAIL HUNTERA.

více zde
21.8.2018

Bikepark Říčky očima známého Trail Huntera

Známý Trail Hunter David P. navštívil při svých cestách po trailech nejenom v České republice také Bikepark Říčky. Jeho názor na náš červený a černý trail si můžete pustit zde.

více zde
19.8.2018

Pozvánka na oslavu výročí Pěticestí

Občanské sdružení Pěticestí a Horská služba okrsek Říčky zve touto cestou širokou veřejnost na vzpomínkový akt při příležitost 35-ti let od zprovoznění srubu na Pěticestí. Datum konání: sobota 22.9.2018 začátek ve 13 hod na Pěticestí. Ukončení  – v 15 hodin tamtéž.

více zde
13.8.2018

Kontakt na Chatu Ski klub

Chata Ski klub změnila svého provozovatele. Provoz tohoto ubytovacího zařízení bude znovu spuštěn během letošního podzimu. Kontakty na nového provozovatele jsou: langrova.lenka@seznam.cz a 724 144 274.

více zde
10.7.2018

NOVINKA LETOŠNÍHO LÉTA - HORSKÁ ELEKTROKOLA

Půjčovna kol ve Ski centru přivítala nové přírůstky do rodiny. Od dnešního dne si můžete zapůjčit horská elektrokola značky Author, která jsou vyrobena přímo namíru náročnému horskému terénu.

více zde
10.7.2018

Víkendová testovací akce Rocky Mountain DEMO TOUR

Již tuto sobotu a neděli se uskuteční ve Ski centru Říčky testovací akce s názvem Rocky Mountain DEMO TOUR. Otestovat můžete hned několik modelů této legendární značky. Více informací se dozvíte na našem FB profilu.

více zde
22.6.2018

Spouštíme část černého trailu

Poslední týdny patřily ve Ski centru výstavbě druhého trailu v našem Bikeparku. O tom, jak vypadá černá trasa se můžete dočíst a podívat na našem FB profilu.

více zde
17.5.2018

Zahájení letního provozu

Ski centrum zahajuje novou letní sezónu v sobotu 2.června. Provoz v létě bude probíhat v červnu a září o víkendech, v červenci a srpnu každý den. Vždy v čase 9.00 - 17.00 hod. Lanovka bude jezdit dle jízdního řádu v intervalu každých třicet minut.

více zde
12 3 4 >>|