Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Ski centrum Říčky je místem zábavy nejenom v zimě, ale na své si přijdete i v letní sezóně. To však neplatí pro rok 2020, kdy letní provoz musí výrazně ustoupit velké investiční akci a ještě většímu překvapení, které pro Vás chystáme. Lanovou dráhu a další aktivity si budete moci užít opět v létě 2021. Letos zůstává otevřena pouze půjčovna horských kol a elektrokol.

Terénní káry a koloběžky - zábava pro děti i dospělé

dárkový poukaz

V průběhu celého léta si u nás můžete užít sjezd na speciálních terénních kárách i koloběžkách po červené sjezdovce, která je pro tento účel idálním svahem o délce 1350 metrů s možnostmi jak pro adrenalinové řádění, tak rodinný sjezd s dětmi. Jedeme denně od 09:00 do 17:00 hodin. Čtyřsedačková lanová dráha vás vyveze až na vrch Zakletý (992 m.n.m.), kde pro vás naše obsluha přistaví terénní sjezdové káry či koloběžky na samotný vrchol kopce, abyste si mohli vychutnat parádní jízdu dolů. 

Tak neváhejte a zkombinujte uklidňující letní jízdu na lanovce plnou nádherných výhledů do krajiny s adrenalinovou jízdou dolů po svahu. Stačí jen nasednout a jet, my se o vše ostatní postaráme.

 

Při zakoupení vyššího počtu jízd na terénní káře či kolběžce (12 jízd) zvýhodněná cena. Bezpečnostní pomůcky vám zapůjčíme na místě. K dispozici jsou i cenově zvýhodněné balíčky ve spolupráci se sousedním lanovým parkem. Ceník naleznete ZDE.

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte zavolat na naší infolinku: +420 494 595 559