Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
půjčovna letního vybavení  

Půjčovna letního vybavení

NOVINKA - HORSKÁ ELEKTROKOLA!!! Již v loňském roce jsme rozšířili nabídku naší půjčovny o čtyři elektrokola značky Author. A protože je o elektrokola obrovský zájem, tak pro letní sezónu 2019 jsme dokoupili dalších 5 kusů. S vypůjčením navíc nemusíte čekat až na zahájení letního provozu, ale kola lze zapůjčit již během května (po předběžné domluvě na tel. čísle 603 521 415). Přijďte si vyzkoušet dojezd v horském terénu okolo 100 km, odlehčený duralový rám nebo léty prověřené komponenty řady Shimano Deore.

Myslíte, že se na hory jezdí pouze v zimě na lyže? Chyba lávky! Zábavu Orlické hory nabízejí samozřejmě celoročně. Kromě oblíbené turistiky jsme pro vás připravili také spoustu adrenalinových zážitků. Vydejte se lanovkou na hřeben a sjeďte po červené sjezdovce dolů na terénní káře nebo koloběžce či parádní silniční koloběžce po asfaltce do údolí.

Pro ty, kteří mají pro strach uděláno, jsme připravili zbrusu nový bikepark, který vede krásnou přírodou. A že nemáte potřebné vybavení? S tím si nelámejte hlavu – vše zajistí půjčovna letního vybavení. Co vše si u nás můžete půjčit?

  • Káry
  • Sjezdové koloběžky
  • Horské koloběžky
  • Sjezdová kola
  • Horská elektrokola
  • Helmy a chrániče

 

CENÍK PŮJČOVNY
LETNÍHO VYBAVENÍ

Vybavení máme vymazlené

Kola, káry i koloběžky jsou vždy seřízené, umyté a pečlivě nachystané na další jízdu. Technický stav pravidelně kontrolujeme, proto starosti s údržbou můžete nechat na nás. Zapomeňte na všechny starosti a pročistěte si hlavu parádním sjezdem ve Ski centru Říčky.