Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
letní zábava v Říčkách  

Letní zábava v Říčkách

Ski centrum Říčky je místem zábavy nejenom v zimě, ale na své si přijdete i v letní sezóně. To však neplatí pro rok 2020, kdy letní provoz musí výrazně ustoupit velké investiční akci a ještě většímu překvapení, které pro Vás chystáme. Následující nabídku letních aktivit si tak budete moci užít opět v roce 2021. Otevřena zůstane pouze půjčovna horských kol a elektrokol. V provozu zůstává také sousedící lanový park SpideRS Centre.

Turistika a pěší výlety

Orlické hory nabízejí spoustu turistických tras, na kterých leží krásné vyhlídky do krajiny, přírodní zajímavosti i zajímavé stavby. Podívejte se na některé tipy pro hřebenové výlety. A pokud budete po cestě unaveni? Nasbírejte síly v některém z občerstvení!

Cyklistika

Pohodová projížďka krásnou přírodou – no nezní to lákavě? Vás i vaše kola vyvezeme lanovkou na Zakletý vrch a vy se pak můžete vydat po vrstevnicích na cyklovýlet. Od lanovky je to na Anenský vrch 7 km a k tvrzi Hanička necelých 10 km. Vyrazit také můžete do 17 km vzdáleného Deštného v Orlických horách. Podívejte se, kudy ze Zakletého na Pěticestí. A nezapomeňte – kola vozíme lanovkou zdarma!

letní zábava
 

Horské terénní tříkolky a koloběžky

Lanovkou vás i tříkolky a koloběžky vyvezeme na Zakletý vrch. Poklidnou jízdu lanovkou obratem vystřídá adrenalinová jízda dolů po svahu! Čeká vás 1 350 metrů dlouhá sjezdovka, která je ideální pro rodinný sjezd s dětmi, tak se může během okamžiku proměnit v závodní dráhu, kde porovnáte své jezdecké umění s příteli! Více informací naleznete zde.


Horské tříkolky jsou díky své konstrukci a nízko položenému těžišti ideální letní adrenalinovou zábavou, kterou můžete ve Ski centru Říčky zažít! S výškou od 150 cm a s hmotností do 100 kg nejsou pro jízdu žádná omezení. Tříkolka je dvojmístná, a tak menší děti mohou jezdit za doprovodu rodičů. Náročnost tratí je různá, vybere si určitě každý!

Na jakých koloběžkách můžete jezdit?

  • Sjezdové – pro parádní sjezd po červené sjezdovce
  • Silniční – s nimi můžete vyrazit na hřebenovou túru či na poznávací trasy v okolí střediska

Lanový park

Kdo se nebojí výšek, může se vydat na procházku v korunách stromů! V těsné blízkosti areálu Ski centrum Říčky leží SpideRS CENTRE lanový park, který nabízí zdolávání devíti okruhů – od lezeckých překážek až po adrenalinové sjezdy na gravitačních lanovkách! A zatímco se vaše rodina vydá za dobrodružstvím, můžete si odpočinout v občerstvení přímo v lanovém parku. Atrakce je vhodná pro děti již od 3 let, pro které je připraven minipark.

 

Multifunkční hřiště

V srdci Ski centra Říčky je pro návštěvníky připravené také multifunkční hřiště. Přijďte si zahrát tenis, volejbal či nohejbal v nádherné přírodě Orlických hor!

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte zavolat na naší infolinku: +420 494 595 559