Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
lanovka  

Ski centrum Říčky je místem zábavy nejenom v zimě, ale na své si přijdete i v letní sezóně. To však neplatí pro rok 2020, kdy letní provoz musí výrazně ustoupit velké investiční akci a ještě většímu překvapení, které pro Vás chystáme. Lanovou dráhu a další aktivity si budete moci užít opět v létě 2021. Letos zůstává otevřena pouze půjčovna horských kol a elektrokol.

Lanovka - Ski centrum Říčky v Orlických horách

Ski centru Říčky je v provozu i během letní sezóny. Obvyklá doba, po kterou lanová dráha roztačí opět svá kola, je od června do září. V měsících červen a září je provoz o víkendech, během prázdninových měsíců červenec a srpen je středisko otevřeno každý den od 9:00 do 17:00 hod., přičemž se lanovka spouští každou půl hodinu. Provoz v letní sezóně 2017 bude probíhat od 3. června do 10. září, kdy letní provoz ukončíme.

Pohodlná cesta

Kdo má rád pořádnou turistiku, vyjde na Zakletý vrch pěšky, kam vystoupá za necelou hodinu. Kdo si chce užít pohodlný výlet, nechá se vyvést lanovkou a dále pokračuje po vrstevnicích. Díky lanovce ušetříce mnoho času, na kopci se ocitnete již za 8 minut.

Pokud máte malé děti nebo si chcete ušetřit výšlap do kopce, lanovka je ideálním pomocníkem, jak se snadno dostat na Zakletý vrch.

lanovka léto
 

S batohem, kolem i tříkolkou

Lanovka na Zakletý vrch vyveze nejen vás, ale i vaše zavadla – ať už se jedná o batohy, kola či tříkolky a koloběžky z půjčovny. Poté se můžete vydat jak na cyklovýlet bez náročného výšlapu do kopce, tak na parádní sjezd na zmíněných koloběžkách a tříkolkách!

 

CENÍK A AKTUÁLNÍ
PROVOZ LANOVKY

Pro aktuální provoz lanovky nás neváhejte kontaktovat na telefonu: +420 494 595 559