Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
bikepark  

Aktuální informace 2020

Během letní sezóny 2020 bude bikepark kompletně uzavřen. Ve Ski centru bude probíhat velká stavební akce - výměna lanové dráhy. Provoz pracovní techniky se zcela určitě nevyhne ani stávajícím trailům, a proto jsme přistoupili k jejich kompletní uzávěře pro letní sezónu 2020. Děkujeme za dodržování zákazu vstupu a vjezdu na traily. Na další bikování se těšíme opět v roce 2021.

Aktuální informace 2019

Během června pro vás otevřeme nový dojezd na modročerveném trailu. Původní trasa od výcvikové školy k laguně se schová do lesa a tam vás čekají další klopené zatáčky a řada terénních zlomů, dropů, skoků a boulí. Rukopis stavitele tratí Ondry Hoigra tu bude opět hodně výrazný.

Jak to u nás funguje?

Nahoru vás a vaše kolo pohodlně vyveze lanovka. Pak už záleží na vašich zkušenostech, který trail zvolíte pro sjezd. Vybudovali jsme pro vás dvě trasy. Modročervený trail (délka 2,1 km) je určen pro začínající a mírně pokročilé jezdce a vlastně pro všechny, kdo si chtějí užít hravou trať plnou klopének a zábavných terénních prvků. Černý trail (délka 1,9 km) je pak svým ryze přírodním a technicky náročným charakterem určen pro zdatné bikery, kteří zde náležitě prodají své nabyté zkušenosti. Pokud nemáte vlastní vybavení, vše potřebné jsme pro vás připravili v půjčovně, kde jsou pro vás připravena 4 hardtailová kola, 4 odpružené speciály, 2 kola pro nejmenší návštěvníky a veškerá potřebná výbava. Všechny modely kol pro dospělé se hrdě pyšní značkou ROCKY MOUNTAIN.

BIKEPARK Říčky

Černý trail vznikl za finanční podpory z rozpočtu Královéhradeckého kraje.

HK

CENÍK
BIKEPARKU


Provozní řád Bikeparku
Půjčovní řád Bikeparku