Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
bikepark  

BIKEPARK Říčky

AKTUÁLNÍ INFORMACE Z VÝSTAVBY ZDE!!!

Pro všechny bikery jsme ve Ski centru Říčky připravili parádní sjezdovou trať, která vede po sjezdovkách a nejbližším okolí. Vyrazte s rodinou nebo partou přátel do nového bikeparku v Orlických horách! 

Bikepark pro začátečníky i profíky

Jako první je v bikeparku otevřený červený trail v délce 2,1 km, který začíná v okolí červené sjezdovky. Ve spodní části se nachází technická pasáž, která potěší především zkušenější jezdce. I začátečníci si (se zvýšenou opatrností) přijdou na své, a to díky alternativní trase dojezdu.

Jak to u nás funguje?

Nahoru vás a vaše kolo pohodlně vyveze lanovka. Pak už záleží na vašich zkušenostech, který trail zvolíte pro sjezd. Postupně pro vás budujeme tři trasy. Pokud nemáte vlastní vybavení, vše potřebné jsme pro vás připravili v BIKERO půjčovně, kde jsou pro vás připravena 4 hardtailová kola, 4 odpružené speciály, 2 kola pro nejmenší návštěvníky a veškerá potřebná výbava. Všechny modely kol pro dospělé se hrdě pyšní značkou ROCKY MOUNTAIN.

CENÍK
BIKEPARKU

Přijeďte si pro pořádnou dávku adrenalinu!

Ať už vám je osm, nebo je to už nějaký pátek, co jste oslavili půlstoletí, BIKEPARK Říčky si zamilujete. První trail kanadského typu u nás, pohodlná lanovka, parádní zázemí a především pořádná dávka adrenalinu! Tak neváhejte a přijeďte si užít nezapomenutelný zážitek už teď!


Provozní řád Bikeparku
Půjčovní řád Bikeparku