Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
bikepark  

BIKEPARK Říčky

Černý trail vznikl za finanční podpory z rozpočtu Královéhradeckého kraje.

HK

AKTUÁLNÍ INFORMACE Z VÝSTAVBY 2018

V minulém roce jsme uvedli do provozu červený trail, který svým charakterem a obtížností byl určen především pro pokročilejší jezdce. Dále měl vzniknout modrý a černý trail. Nakonec jsme ale naše plány byli nuceni trochu pozměnit, a tak místo modré trasy se v současné době budují alternativní stezky na červeném trailu v těch pasážích, které by mohly být pro začínající bikery trochu oříšek. S určitou nadsázkou jsme červený trail trochu promodřili a na své si na něm přijdou nyní téměř všichni. Pro opravdové milovníky tohoto krásného sportu chystáme opravdovou lahůdku v podobě výstavby čistě technického trailu, který bude vystavěn z místních přírodních materiálů, bude veden jako přirozená stezka lesem a svojí náročností bude odpovídat černému trailu.

Časová posloupnost je jasná. Se začátkem letního provozu (2.června 9.00 - 17:00 hod., více info) spustíme upravenou a rozšířenou červenou trasu a během letních prázdnin otevřeme také technický trail, na kterém se bude intenzivně pracovat a z jehož výstavby Vám budeme podávat průběžné informace.

V současné době se pracuje také na doplnění půjčovny o čistokrevné sjezdové speciály, opět pod značkou Rocky Mountain.

léto 2017 - Pro všechny bikery jsme ve Ski centru Říčky připravili parádní sjezdovou trať, která vede po sjezdovkách a nejbližším okolí. Vyrazte s rodinou nebo partou přátel do nového bikeparku v Orlických horách! 

Bikepark pro začátečníky i profíky

Jako první je v bikeparku otevřený červený trail v délce 2,1 km, který začíná v okolí červené sjezdovky. Ve spodní části se nachází technická pasáž, která potěší především zkušenější jezdce. I začátečníci si (se zvýšenou opatrností) přijdou na své, a to díky alternativní trase dojezdu.

Jak to u nás funguje?

Nahoru vás a vaše kolo pohodlně vyveze lanovka. Pak už záleží na vašich zkušenostech, který trail zvolíte pro sjezd. Postupně pro vás budujeme tři trasy. Pokud nemáte vlastní vybavení, vše potřebné jsme pro vás připravili v BIKERO půjčovně, kde jsou pro vás připravena 4 hardtailová kola, 4 odpružené speciály, 2 kola pro nejmenší návštěvníky a veškerá potřebná výbava. Všechny modely kol pro dospělé se hrdě pyšní značkou ROCKY MOUNTAIN.

CENÍK
BIKEPARKU

Přijeďte si pro pořádnou dávku adrenalinu!

Ať už vám je osm, nebo je to už nějaký pátek, co jste oslavili půlstoletí, BIKEPARK Říčky si zamilujete. První trail kanadského typu u nás, pohodlná lanovka, parádní zázemí a především pořádná dávka adrenalinu! Tak neváhejte a přijeďte si užít nezapomenutelný zážitek už teď!


Provozní řád Bikeparku
Půjčovní řád Bikeparku