Hodnocení
areálu
8,4 *
z 10
více informací
Info z areálu On-line kamery
limg  

Léto u hřebenů hor – to je léto v Říčkách

Ski centrum Říčky je místem zábavy nejenom v zimě, ale na své si přijdete i v letní sezóně. To však neplatí pro rok 2020, kdy letní provoz musí výrazně ustoupit velké investiční akci a ještě většímu překvapení, které pro Vás chystáme. Lanovou dráhu a další aktivity si budete moci užít opět v létě 2021. Letos zůstává otevřena pouze půjčovna horských kol a elektrokol.

Oblíbené zimní středisko má své jedinečné kouzlo také v létě. Klidné prostředí u hřebenů hor je ideální pro výlety, a to jak pro pěší, tak pro milovníky cyklistiky. Ať už jste vytrénovaní horalé, nebo vyrazíte do Říček s rodinou a malými dětmi, o zábavu a krásné prostředí budete mít vždy postaráno.

Ski centrum Říčky pro vás každý rok rozšiřuje nabídku letní zábavy! Vyberte si z bohaté nabídky a dopřejte si odpočinek na čerstvém horském vzduchu.

Super zázemí i zábava

Ať již do Říček vyrazíte na jednodenní výlet nebo celou dovolenou, máme pro vás připravené perfektní zázemí a bohatou letní zábavu! V Říčkách si vybere každý! Pojďte se podívat, na co se můžete těšit!

léto u hřebenů hor
 

 
Letní dovolená podle vašeho gusta

Poznejte krásu hor v létě, když zmizí sníh a vše se zazelená. Vyjeďte na hřebeny hor lanovkou, rozhlédněte se do okolí a mějte Říčky na dlani! A třeba cestou potkáte i Rampušáka, vládce a ochránce Orlických hor. 

Podívejte se, jak se k nám dostanete!