23
Vítr: 6 km/h
více info
Info z areálu On-line kamery

Bikepark ve Ski centru Říčky!

7.6.2017

AKTUALIZOVÁNO 21.6.2017 - Největší novinka pro letošní léto je tady! Pustili jsme se do budování sjezdových tratí pro bikery, které povedou po sjezdovkách a v jejich nebližším okolí.

Přinášíme Vám další aktuální informace ze stavby červeného trailu. Díky počasí a pracovnímu nasazení postupujeme kupředu a každý den přibývá několik desítek metrů této trasy. Pokud nám bude přát počasí, můžeme odhadem stanovit otevření trailu v týdnu 10.-16.7. Pak se hned pustíme do výstavby modré trasy. Přikládáme další fotografie a navrch jedno krátké video, jako ochutnávku z již postaveného úseku.

 

text Jan Duffek

Máme pro Vás první fotografie z výstavby červeného trailu. Trasa se začíná pěkně navíjet v prostoru kolem červené sjezdovky. Technická pasáž ve spodní části bude dělat radost zejména zkušenějším jezdcům, ovšem pro ty začínající máme připravenu alternativní trasu dojezdu, takže si na své přijdou všichni.

text Jan Duffek

30.5.2017 - Princip je jednoduchý. Lanovka Vás vyveze nahoru a dolů je to již na Vás a na Vašich dovednostech. V první fázi postavíme dva traily - červený a modrý, kde si na své přijdou jak začínající bikeři, tak i zkušení jezdci. Druhá fáze by pak měla znamenat vybudování černého trailu pro náročné sjezdaře.

Pokud vše půjde dobře a bude nám přát také počasí, chtěli bychom červený trail otevřít do prázdnin. Stavba modrého by následoval potom.

Pravidelně zde budeme zveřejňovat fotky a videa z probíhajících prací. Od soboty 3.6. také spouštíme letní provoz, což je ideální možnost prohlédnout si novinky a užít si pohodový víkend na horách.

text Jan Duffek