Info z areálu On-line kamery
limg

Všeobecné info

17.1.2017

Dvě prvenství Marka Černohouse + vítězství Kristýny Schusterové v POH a další dobré výsledky Ski klubu Ústí nad Orlicí

Po Novém roce se uskotečnily dva závody POH v Červené Vodě a Českých Petrovicích, kde byli závodníci našeho oddílu vidět v popředí výsledkových listin. Marek Černohous byl dokonce hned dvakrát nejrychlejší v kategorii mladších žáků. V Č.Petrovicích nenašla přemožitelku také Kristýna Schusterová, když vyhrála kategorii starších žákyň. V Červené Vodě skončili mezi nejlepšími také Markéta Glattová na sedmém místě, Matouš Glatt osmý, dvanáctý Samuel Janecký, čtrnácté byly Marieta Bryscejnová i Silva Černohousová a na patnáctých místech dojeli sourozenci Kellnerovi (Ema a Kuba) i Matěj Hroch. V Českých Petrovicích se na pódium probojova k vítězným Markovi a Kristýně také v přípravce druhá - Anička Břízová. V různých kategoriích pak byla čtvrtá Markéta Glattová, šestý Matouš Glatt, sedmý Jakub Kellner a Marieta Bryscejnová, osmý Josef Bříza, devátý Jáchym Švandrlík, desátá Silva Černohousová, jedenáctá Emilka Smoláková, Matěj Hroch a Ema Kellnerová, dvanáctá závod dokončila Hana Švandrlíková.

Žáci závodili v Koutech v závodech ÚKZ.  V SG překvapil skvělým výkonem a čtvrtým místem Jan Glatt. Pátý dojel v OSL Josef Walek, třináctý byl Jan Glatt a patnáctá Adéla Faltusová, která si zlepšila náladu ve slalomu, kde vybojovala šesté místo.

Teď se žáci už intenzivně připravují v Říčkách, kde se konají 22.-25.1. republikové závody na které navazuje Skiinterkritérium 26.-28.1. Junioři odjíždějí na závody FIS do Albrechtic v Jizerských horách.

Všem závodníkům přejeme hodně úspěchů a ostatní zveme fandit na závody konané v Říčkách.

Letní příprava závodního oddílu vrcholí

Začal nám nový školní rok, ale závodníci Ski klubu Ústí nad Orlicí ani přes prázdniny nezaháleli.

více zde
4.5.2016

Ski klub Ústí nad Orlicí = 3. místo v celkovém hodnocení Českého poháru 2016

Na závěr sezóny proběhly závody v Koutech nad Desnou a Špindlerově Mlýně, kde se uskutečnily závěrečné závody Českého poháru Allianz dospělých a juniorů společně s Mistrovstvím ČR. Největšího úspěchu dosáhla Karolína Kloučková, která i přes zranění, dvacetidenní tréninkový výpadek a bolesti, absolvovala všechny tyto závody a v celkovém hodnocení Českého poháru jednotlivců obsadila výborné druhé místo se ziskem 600 bodů.

více zde
15.2.2016

Další skvělé výkony závodního oddílu

15:30 - Karolína Kloučková – Akademická mistryně ČR 2016 v OSL a vícemistryně ve slalomu

více zde
5.12.2015

Lyžařský oddíl je připraven na zahájení hlavní části sezony 2015/16

Podzimní příprava se pomalu blíží ke konci a lyžaři netrpělivě vyhlížejí začátek zimní sezóny v Říčkách. Před spuštěním provozu na místních sjezdovkách závodníci Ski klub Ústí nad Orlicí zahájili lyžařskou přípravu v Rakousku.

více zde
12.8.2015

Příprava závodníků našeho oddílu lyžování

Prázdniny jsou již za svou polovinou a závodníci ski klubu se intenzivně připravují na další sezónu.

více zde
31.5.2015

Plán přípravy soustředění a tréninků pro sezonu 2015/16

Tréninkový plán přípravy a soustředění tréninků závodního oddílu Ski klubu na léto a podzim - sezona 2015/16 je ke stažení zde.