2
Vítr: 15 km/h
více info
Info z areálu On-line kamery
limg  

Novinky

27.2.2017

Jasná obloha, upravené sjezdovky

Ski centrum se probudilo do rána s jasnou oblohou nad hlavou, teplotou na -2 °C a ideálně promrzlým sněhem na sjezdovkách.

více zde
26.2.2017

Víkendová akce s Fordem pokračuje

Předváděcí jízdy, soutěže a spousta další zábavy Vás dnes čeká ve Ski centru Říčky.

více zde
25.2.2017

Sobotní akce, večerní lyžování zrušeno

Celý víkend se ve Ski centru Říčky ponese v duchu Ford snow tour. Tedy doprovodné akce nabité soutěžemi, testováním nových modelů vozidel značky Ford, ale teké veřejných závodů a večerní party ve stanu Iglú.

více zde
24.2.2017

Dnes již bez deště, v sobotu večerní lyžování zrušeno

Po třech dnech, kdy nás prověřily dešťové přeháňky, přestalo pršet a díky odolnému technickému sněhu jsme toto období přežili bez větší újmy na kvalitě sjezdovek.

více zde
23.2.2017

Počasí pokračuje, sobotní večerní lyžování zrušeno kvůli závodům

Podobnou tvář jako v minulých dnech nám dnes ukazuje počasí. Teplota nad nulou, mlha a dešťové přeháňky, to je aktuální stav. Probíhající obleva nemá zatím na kvalitu sněhu výraznější vliv.

více zde
22.2.2017

Pokračuje obleva, sníh drží

Další den s teplotami nad nulou, mlhou a dešťovými přeháňkami je tady. Kdo však vyrazí do hor, čeká ho lyžování bez front, na prázdných sjezdovkách a při relativně dobrých sněhových podmínkách.

více zde
21.2.2017

Obleva dorazila do Říček

Teploty nad nulou a dešťové přeháňky dorazily také k nám do Ski centra. Na sjezdovkách v tuto chvíli leží vrstva sněhu v rozmezí 80 - 130 cm.

více zde
20.2.2017

Pondělní lyžování bez front

Díky teplotám pod nulou sníh přes noc přituhl a sjezdovky jsou připravené na další den lyžování, kdy neočekáváme fronty u turniketů.

více zde
18.2.2017

Den s rádiem Beat a večerní skialpový závod

Dnes jsme pro Vás ve Ski centru připravili celodenní zábavu s rádiem Beat, zejména soutěž "chyť si svého beaťáka" je velmi oblíbená. Program bude vrcholit večerním skialpovým závodem a následnou rockotékou ve skibaru.

více zde
17.2.2017

Sobotní zábava v Říčkách se blíží

Již zítra Vás ve Ski centru Říčky čeká spousta zábavy. Přes den to bude velmi příjemná akce s rádiem Beat o skvělé ceny a večer to zakončí skialpový závod s následnou rockotékou ve skibaru.

více zde
12 3 4 >>|