9
Vítr: -0 km/h
více info
Info z areálu On-line kamery
limg  

Novinky

25.9.2017

Příprava na zimu

V tomto období pobíhá ve Ski centru pravidelná údržba a přípravu areálu na zimní provoz. Chystané novinky před nadcházející sezónou Vám budeme postupně představovat na našem webu a fb profilu.

více zde
11.9.2017

Letní provoz ukončen

Letní provoz Ski centra byl po druhém zářijovém víkendu ukončen. Děkujeme všem návštěvníkům, kteří přijeli strávit volné chvíle do našeho areálu. Již nyní se těšíme na zimní sezónu 2017/2018, na kterou Vám budeme postupně představovat všechny novinky, které Vás čekají.

více zde
9.9.2017

Volejbalový turnaj zná nového vítěze

Poslední akce Ski klubu tohoto léta je úspěšně za námi. Již šestý ročník Lyžníkovy smeče proběhl opět v areálu Chaty Karosa a po dlouhých pěti letech má jiného vítěze.

více zde
31.8.2017

V pátek 1.9. je středisko v provozu

Letní prázdniny ještě neskončily, a tak máme i v pátek 1.9. pro Vás středisko otevřeno v běžné provozní době 9.00 - 17.00 hod. Letní aktivity si u nás můžete užít ještě o víkendech 2.-3.9 a 9.-10.9.

více zde
24.8.2017

Výborná známka pro Ski centrum Říčky

Po uplynulé zimní sezóně se uskutečnila anketa na téma kvality služeb v horských areálech v ČR. Hlasovali...

více zde
17.8.2017

Čerstvé video z červeného trailu

Přinášíme Vám aktuální video z červeného trailu, které si můžete prohlédnout na tomto odkaze.

více zde
17.8.2017

Lyžníkova smeč se blíží!

Již šestý ročník tradiční a velmi oblíbené akce pro neregistrované hráče se opět blíží! Volejbalový turnaj Lyžníkova smeč vypukne již 9.září a Vy máte možnost posílat přihlášky, abyste stihli volná místa v soutěži.

více zde
10.8.2017

Léto běží na plné obrátky

Krásné počasí posledních dnů ukazuje, proč je dobré vyrazit do hor také v létě. Tropické teploty jsou ve vyšší nadmořské výšce přeci jenom o něco snesitelnější a pokud se k tomu přidá skvělá zábava, např. v novém BIKEPARKu, není co řešit.

více zde
27.7.2017

Skvělá předpověď počasí na víkend

Počasí poslední dny neukazuje svoji vlídnější tvář pro sportovní aktivity na horách, ovšem předpověď na víkend zatím vypadá velmi slibně. Zveme Vás k nám do Říček, kde Vás čeká jako horká novinka tohoto léta červený trail pro bikery a s ním spojená půjčovna kol značky Rocky Mountain.

více zde
22.7.2017

Všechny služby opět v provozu!

Po jednodenním odstavení provozu kár a BIKEPARKu způsobeném nepříznívými podmínkami jsou opět všechny služby otevřeny. Čeká na Vás Červený trail v BIKEPARKu, půjčovna kol, kár a koloběžek, lanovka a občerstvení ve Skirestu i Skibar na Zakletém. Těšíme se na Vás. text Jan Duffek

více zde
12 3 4 >>|